Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » ColourB4 hajfesték eltávolító...

ColourB4 hajfesték eltávolító vélemény?

Figyelt kérdés
Két éve festem(kimoshatós festékkel) a hajam csak hogy legyen egy kis szine egy ideig sötétbarnára és mindig kiszokott kopni teljesen. Mivel nőtt a hajam ezért legutóbb két dobozzal vettem és azóta nem halványul csak nő lehet (valószinűleg mert két adagot vettem) és most kiakarom próbálni ezt a szín eltávolítót azért érdeklődöm járt már valaki így és hogy sikeres lett e a vége és vissza nyerte a saját hajszínét ?

2019. febr. 10. 21:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem írt senki ugyan de én irok egy kis véleményt másnak hátha jól jön,most próbáltam ki(másnap hogy írtam a poszot)most van rajtam a 60 perces festékeltávolító aztán majd a kimosóval lehet szedni eddig azt kell hogy mondjam hogy akinek hosszu a haja annak javaslom hogy két dobozt vegyen én nekem félhosszú a hajam szerencsére épp elég volt. A szaga nem olyan borzasztó mint ahogy azt mondják de kell azért a friss levegő a helységbe tehát legyen nyitva az ajtó. A színt szépen szedte ki mert már a felkenésnél láttam a halványulást. Szerintem megéri a 3500Ft-ot.
2019. febr. 11. 12:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Feeket volt a hajam,bár mindig egy természtes barna festéket választottam.Szóval innen indultam.Én 3 esélyt adtam neki,így hozott ki festéket a hajamból,de mindig visszasötétült kb. 5 nap alatt,ha nem is teljesen.És helyesen csináltam mindent,az öblítést is 2x annyi ideig.Ráfesteni nem tudtam 2 hétig,mert a szőke is feketének tűnt.(Tincseken próbáltam)A szagát én kedveltem,viszont mivel spinningelni járok,és ott intenzíven megizzadok,így a hajamnak döglött kutya szaga volt.Szóval várni amíg ùjra tudtam festeni,plusz legalább 3 alkalommal kellett hajfestékkel befestenem mire nem bűzlött a fejem izzadás után.Elêg kellemetlen.Nem éri meg azt a pénzt,akkor inkább legközelebb ráfestek egy világos szőkét,ha sötétre sikerüle ùjra,kb. annyira roncsolja az is a hajam végeit.
2019. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!