Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a fiammal?

Mit kezdjek a fiammal?

Figyelt kérdés
Amíg kicsi volt, mindig rövid züsi haja volt,de sosem szerette. Aztán ovi vége felé megkérdeztem tőle, hogy milyen haját akár. "Amilyen a lányoknak van"-mondta. Akkor engedtem, hogy megnő jön vállig a haja. De amikor el akartam vinni a fodrászhoz, csak halogatta. Most már elmúlt 15 éves, a haja pedig a feneke alá ér, de hallani se akar arról, hogy vágassunk belőle. Mi lehet ennek az oka?

2019. febr. 11. 06:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A rokkereknek is hosszú, már amelyiknek ki nem hullott :D, idővel szinte minden ff-nak ki fog hullani.

Ne a haját nézd hanem a viselkedését, jellemét, abból többet megtudsz mint a hajából.

Vagy rá is kérdezhetsz, hátha lök egy coming outot, ez már az ő élete mivel nem mondhatom gyereknek, tud döntést hozni maga is.

2019. febr. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg miért nem akarja levágatni, el fogja mondani.
2019. febr. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 StevenUp ***** válasza:
62%

Nekem is majd' derékig érő hajam van de nem vagyok se homokos se rokker :D

Nem ettől függ valaki identitása

2019. febr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már, de csak azt mondta, hogy nagyon szép, meg olyan jó fésülgetni. De nem is akarnám rövidre vágatni, csak annyira, hogy ne üljön rá.
2019. febr. 11. 06:26
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 nem szokta felkötni a haját?
2019. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy 'lefelé' vöveszti, tehetné így is:

[link]

2019. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő dolga. Neked szülőként az a dolgod, hogy szeresd, elfogadd, támogasd, és éreztesd vele, hogy mindig mindenben mellette állsz. Majd ha szeretne neked elmondani valamit, akkor elmondja.
2019. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet az oka, hogy ez tetszik neki.

Lassan felnőtt, nem nagyon szólhatsz már bele. Ha rocker, akkor érthető, ha meg nem, akkor is, hiszen kinek ne tetszene egy szép, hosszú, egészséges haj. (Pláne, ha nem töredezett.) Ha meg arra gondolsz, hogy meleg vagy ilyesmi, ne törődj vele, majd elmondja, ha úgy érzi, de a hosszú hajból egyáltalán nem lehet következtetni valaki nemi identitására. “Mit kezdjek vele” semmit. Szeresd, támogasd. Az legyen vele a legnagyobb baj, hogy hosszú a haja.

2019. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#5 nagyon ritkán.
2019. febr. 11. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az volt a baj, hogy egyáltalán megkérdezted egy ilyen kicsi gyerektől, hogy milyen frizurát akar.Egyszerűen el kellett volna vinni a fodrászhoz, és levágatni a haját. Elültetted benne, hogy lehet másféle frizurája is.Remélhetőleg nem lesz b i a gyerek.
2019. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!