Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos, gyulladásos comb?

Pattanásos, gyulladásos comb?

Figyelt kérdés
A combomon évek óta jelentkezik sok ilyen volt-pattanás, amiket már kinyomni nem lehet, de a nyoma ottragadt nagyonrégről vagy nem is tudom. ezen túl szokott a lábam között olyan jelentkezni, ami így megnő, aztán ha szerencsém van itthon kidurran és véres gennyes formájában távozik belőle aminek kell. mit csináljak? elhízás miatt van valószínűleg, de akkor is, sok elhízott embernek nem ilyen a combja...
2019. febr. 11. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Menj el orvoshoz,és válts életmódot.
2019. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pàrom nincs elhízva, megis neki is vannak a combjàn.

Kozmetikus vagyok,úgy hogy tudtam neki orvosolni a problémàt.

Viszonylag erős a szőrzete a combjàn is a páromnak + elèg hullámos is a haja, ezert hajlamosabb is hogy benőljön a szőre neki.

A szűkebb nádragjai miatt, jobban dörzsölődött a bőre és ezert elég sok szőrbenövés keletkezett. Ha a szőr nem tud a kibújni a bőrőn akkor bizony begyulladhat és nagy mèllyen húzodó,fajdalmas aknek keletkezhetnek.

Én kitisztítom neki mindig a szőrbenövéseket és a kisebb aknékat.

2019. febr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Bepálik a combod és ettől is lehet.

Fogyj le az egészséged miatt.

2019. febr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!