Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha júniusban...

Mit csináljak, ha júniusban vettem észre a narancsbőrt és egyre rosszabb?

Figyelt kérdés

Vélony vagyok, viszont nem mozgok...


Csak a combomra hízok, még nyáron csak összenyomva látszódott, most állva is...


Sosem volt ilyen problémám 168/53 kg vagyok... 20 éves...


El akartam járni futni, mert szeretek, de falun kiröhögnek, meg kapálni kéne, meg a futóbolpnd, pedig erre csak ez lenne jó.


Sok energiaitalt, kólát iszom, mert ingázom... Különben nem bírnám.


2019. febr. 12. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van ötleted, hogy mit lehetne csinálni, csak nem csinálod. Akkor szerintem jó ez így is.


Nem azért iszol kólát meg energiaitalt mert egyébként nem bírnád hanem azért mert cukorfüggő vagy.

2019. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kiskorom óta... Kávé nemis használ, hányok tőle, hasmenésem van...


Enélkül a sulis éveimet nem éltem volna túl, sokszor betegen, fáradtan...

2019. febr. 12. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

A vak is láthatja micsoda iszonyatos megpróbáltatásokon kellett keresztülmenned már ilyen fiatalon. Jézus szenvedésével lehetett ehhez hasonló.


Ja nem... Csak megideologizálod hogy miért nem mozogsz és hogy miért iszol cukros vegyszeres lónyálakat.


Vigasztaljon egyes kultúrákban a kövérség a gazdagság jele!

2019. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon sok mindenen keresztül mentem a korom ellenére, de nem akarok erre kitérni...


Milyen kövérség???? Sehol nincs rajtam egy deka se, a combom hízott meg kicsit... Régen, sőt még most is anorexiásnak hív egy-két jóindulatú...


Napi 8-10 órabsuli, 3 óra ingázás legalább... A kávétól beteg leszek, alul-felül jön ki minden...

2019. febr. 12. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A narancsbőrt nem feltétlenül hanyag életmód, hanem genetikai hajlam okozza. A nők körülbelül 80-85%-a küzd vele. Gyengébb a kötőszövet, ez az oka. Segíteni nem nagyon lehet rajta.

Van olyan ismerősöm, aki egész életében sportolt, táncolt, lételeme a mozgás, és ez látszik is rajta.

Viszont narancsbőrösebb a combja, mint nekem, aki nem sportolok komolyan, csak hébe-hóba (igyekszem ezen változtatni).

Húgom nehezebb nálam egy tízessel, de mivel nem combra, fenékre hízik (alma alkat), egy deka narancsbőr sincs rajta, olyan feszes combjai vannak, hogy csak pislogok.

2019. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tornazz otthon. Rengeteg youtube video van fent, otthoni, felszereles nelkuli tornakhoz, amik tenyleg durvan megmozogtatnak. Nekem is igy sikerult a feszesebb fenek, bar a narancsboromet meg a striakat nem neztem, mert a formazasra mentem elsosorban, de sportolni otthon, mindenkepp tudsz :) en se jarok el futni mert a szomszedok direkt kiengedik a kutyakat, meg sok a c tipusu allampolgar is erre.

155/44kg 20/L

2019. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5: "Segíteni nem nagyon lehet rajta?"


Én is oda hízok leginkább, amitől a combom hátsó fele nagyon elkezdett narancsbőrösödni. Elmentem bőrgyógyászhoz is, azt mondta, hogy igyak naponta 2 liter vizet, illetve a hideg-meleg vizes zuhany jót tesz. Nyilván a sport is szükséges, kerékpár, gyors séta is jó, de én konkrétan mostanában combra edzek Rubint Rékával, és pozitív változást vettem észre.

2019. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7, Ha egyszer megjelent, teljesen eltűnni nem fog, csak javulhat. Illetve bármikor visszatérhet.
2019. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sok cukor és húsfogyasztás miatt is kialakul a narancsbőr.

Felejtsd el a kólát és energiaitalt. Mérsékeld a húsfogyasztást.


Hamarosan cukorbeteg leszel és ki fog hullani a fogad a kóla miatt.


Miért érdekel más véleménye? Ha szeretnél futni menni, akkor Menj!

A kóla jó wc tisztításra.

2019. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!