Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós élénk vörös haj lehetsé...

Lekike 11 kérdése:

Tartós élénk vörös haj lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok nekem az lenne a kérdésem , hogy tudtok e olyan hajfestéket ami az élénk vörös haj színét megtartja.

Természetesen tudom hogy valamilyen szinten kopni fog .

Viszont elszeretném azt kerülni hogy 2hetente járjak a fodrászhoz...

Használatam a kallos rézvörös festékét. Amivel legelső alkalommal szívatassal utána simán a festékkel elértem a kívánt színt ,de sajnos pár haj mosás után még csak nem is vörös hanem narancssárgás színű lett a hajam... :( Mutatok képet a hajamról

[link]


2019. febr. 13. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Le szőkítés + színező,illetve olyan samponnal mosni ami szín védő.
2019. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha világos a hajszíned akkor igazi hennával el tudod érni ezt a színt. A henna pedig nem kopik le durván max a színe nem lesz annyira élénk, de a vörös megmarad mert az eredeti henna csak vörösre festi a hajat... A hennát pedig bármikor használhatod, nem fogja roncsolni a hajadat. Én már évek óta használom. Csak pozitív a tapasztalatom.

Olvasgass utána. Viszont vegyi festés után ha a hennát választanád, érdemes várni legalább fél évet amíg lekopik a vegyi hajfesték a hajadból. És csak utána rákenni a hennát.

Az igazi vörös hajszínt hennával viszont tényleg csak világos hajszínnel tudod elérni.

2019. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gondom :( Nekem ennél sötétebb, lilás-mélyvöröses színű a hajam, de ugyanígy vagyok. Festés után már az 1. mosásnál is látszik a kopás, 3-4 mosás után pedig vmi fakó, rozsdabarna borzalom lesz belőle....

Rengeteg festéket próbáltam már, de egyik sem volt jobb. A színvédő termékek semmit sem érnek, pontosan ugyanúgy fakul tőle.

Egyedül az vált csak be, hogy 2 festés közt színezővel tartom meg a színt.

Ebből próbáltam már a színező habot, amit minden mosás után feltettem 10 percre. Ez nem tartós kövi mosás után újra fel kell kenni.

Most épp a professzionális színezőkkel kísérletezem, jelenleg a Directions-el.

Ezzel eddig elégedett vagyok. A színe még élénkebb, mint a rendes festéké, és ami vicces, hogy tovább is benne marad. 6-8 mosást simán kibír. Ami hátránya, hogy mivel ez fizikai színező, szárazon is hajlamos fogni az elején (pl ruhák nyakát), de ha meg víz éri a hajad, akkor aztán mindent megfog (egyszer áztam meg, még a lábam szára is rózsaszín volt, azóta mindig van nálam esernyő :D )

Szóval szerintem neked is ebbe az irányba kellene próbálkoznod.

2019. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat olvasagattam én is ebben a témában és hát igen sokan a directions írták hogy nekik bevált
2019. febr. 13. 14:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az eredeti hajszínem sajnos nem világos hanem nagyon sötét barna és hát ezt a színt is úgy értük el hogy elkezdtük vörösre festeni hogy egyre világosabb legyen majd mikor már a fodrász úgy látta hogy így lehet akkor szívatta le és festette be erre ez élénk vörösre amit a képen is látni lehet
2019. febr. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!