Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vág sokkal többet a...

Miért vág sokkal többet a fodrász a hajamból, mint mondja?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy egy centit vág a végéből, egészségügyi vágás.

Ehhez képest a derékig érő hajamból épphogy lapocka alá érő lett. Hát, nem éppen erről volt szó.

Nem örültem túlzottan, már megszoktam, hogy évek óta hosszú a hajam, és mivel lassan nő, nem hiszem, hogy visszakapom valaha még a korábbi hosszát, vagy csak évek múlva.

Nem tragédia, legalább most puha és egészséges, de ezek után nincs kedvem a jövő hónapban visszamenni és megismételtetni (vékonyszálú a hajam, havonta vágatni kéne), mert ilyen tempóban jövő ilyenkorra nem lesz hajam.


Még csak arról sincs szó, hogy elhanyagolnám, novemberben voltam vágatni, ugyanott, akkor nem vágtak ennyit belőle, holott előtte meg szeptemberben voltam, nem hiszem el, hogy ilyen gyorsan megy tönkre.



Előtte mindig megmutatja, mennyit fog levágni, meg is beszéljük, mégis most legalább a háromszorosa lement, holott nem mondta, hogy rosszabb állapotban lenne, mint legutóbb, és én sem vettem észre.


2019. febr. 14. 10:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Festetlen, vékonyszálú (de nem ritka!), egyenes, szőke hajam van. Nem vasalom, nem göndörítem, nem csinálok vele semmit, ami károsítaná. Használok hajápolókat.

Csak sajnos mivel sérülékeny, hamar töredezik.


(Nem akarok rövidet, a fodrász is megmondta, a hosszúból legalább lehet vágni, ahogy nő, de ha most levágatnám állig, hogy helyrejöjjön, onnan is töredezne)

2019. febr. 14. 10:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy a fodrasz ezt miert csinalta mi nem fogjuk tudni neked megmondani. Sajnos egy igen elterjed problema ez a fodraszoknal,szerencsesnek mondhatom magam hogy nekem nem ilyen a fodraszom. Ezt mar nem fogod tudni visszacsinalni barmennyire is banod, hogy rovidebb lett. Javasolni azt tudom, hogy esetleg keress mas fodraszt, vagy ha mindenkepp ehhez ragaszkodsz akkor legkozelebb nagyon alaposa
2019. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy a fodrasz ezt miert csinalta mi nem fogjuk tudni neked megmondani. Sajnos egy igen elterjed problema ez a fodraszoknal,szerencsesnek mondhatom magam hogy nekem nem ilyen a fodraszom. Ezt mar nem fogod tudni visszacsinalni barmennyire is banod, hogy rovidebb lett. Javasolni azt tudom, hogy esetleg keress mas fodraszt, vagy ha mindenkepp ehhez ragaszkodsz akkor legkozelebb nagyon alaposaposan tisztazd vele, hogy mennyi a max amit levaghat, es mindig kerd, hogy feltetlen mutassa meg mennyit fog vagni, szogezd le hogy nem szeretned, hogy több legyen, és akár ezt az esetet is említheted neki.
2019. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!