Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik drogériában lehet...

Melyik drogériában lehet kapni (jó) hajvágó ollót?

Figyelt kérdés
Tervezem itthon levágni a hajam, viszont bárhol keresek sehol sem találok.

2019. febr. 16. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
En nemreg Mullerben vettem egyet, 1500 Ft volt. A frufrumat szoktam vagni vele, eddig jonak tunik.
2019. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem full fodrászati szettem van (nem csak magamnak vágok évek óta)


Az olcsó ollók nem megfelelően vágják a hajat!


Fodrászkellékesbe van választék.

Egy ilyen eszköz ára pár vágás után visszahozza árát.


Pl kíváncsiságból pár fodrászatba bementem, mennyiért csinálnák meg a hajamat... (nem engedném senki kezébe, de árakra kíváncsi voltam)


Combközépig érő hajam van.


Visszaszámoltam a mondott árak átlagával és több, mint 1,5 millát spóroltam magamnak, hogy magam vágom.

A 2 ollóm ára lótúró ehhez képest, ami 28ezer ft.

S nem cseszi el senki a hajamat. 😂

2019. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Webes fodrászkellék áruházban tudsz jó ollót venni több márka is van. Én a Jaguár ollókat használom, nincsen vészes ára.

2019. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem sosem volt profi fodrászom, 3000ért csinálták maximum, szóval nehezen hozná vissza az árát. 2 éve nem volt vágva a hajam mert nem akarok fodrász közelébe se menni (kicsit mániákusan, mikor házhoz jön pl. szüleimhez, fent gubbasztok az emeleten és le se megyek amíg el nem megy az utcából xd). Csak a mostanra már nagyon eltöredezett 10 centitől szeretnék megvállni a fenékig érő hajamból. Netről nem szeretnék rendelni :D
2019. febr. 17. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!