Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem rég kezdtem szoláriumozni,...

Nem rég kezdtem szoláriumozni, de a bőrömnek van egy sárgás árnyalata. Mit tegyek hogy ne sárguljak hanem barnuljak?

Figyelt kérdés

Sosem szoliztam mert a bőröm könnyen barnul, és tartósan meg is marad barnának, így egy nyár után én a következőig kihúztam mindig. Három éve kezdtem dolgozni az egyetem után, és a nyarak sajnos eltelnek úgy, hogy napot se látok... Olyan fehér a bőröm mint még soha életemben, mert mindig jól lebarnultam a nyári szünetek alatt, most meg nem... Nem igazán tetszem így magamnak így gondoltam elkezdek szolizni. Sosem voltam az a bőrtípus aki leég, ha meg is égtem a napon max csak az orrom és a vállam volt pirosabb, de semmi komoly.


7 perccel kezdtem, majd később 10-et feküdtem be, utána pedig 15-öt mert azt éreztem hogy alig ér valamit. Egyértelműen barnultam de nem az a szép barna színem lett hanem narancssárgás...Olyan vagyok mint egy májbeteg :)))


Mélybarnítóba mentem mindig, és fokozatosan növeltem a perceket, van bármi amit tehetek az ellen hogy ne sárguljak, vagy ez a szolizás velejárója és ne is várjam hogy napbarnított színem legyen? Nem nagyon értek hozzá, csak nem rég kezdtem...


Köszi a segítséget!



2019. febr. 17. 13:33
 1/8 anonim válasza:
0%
Ha nem akarsz kínai lenni, akkor menj Afrikába. Ott sok a néger. Gátha elkapod tőlük a négerséget.
2019. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha a sárgaságot Európában kaptam el, akkor mi a garancia arra hogy Afrikában nem azt fogom? o.o
2019. febr. 17. 14:15
 3/8 anonim válasza:
0%
Európában sok a kínai bevándorló. De Afrikába nem mennek.
2019. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Azért sárgulsz be tőle, mert a szoli 80%-ban UV-A-val dolgozik. A szép barna színt az UV-B adja, de ugye az hamar elillan.
2019. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez ellen nem lehet tenni? Csak sárgulni lehet szoliba? Mert akkor inkább kivárom a nyarat...
2019. febr. 17. 20:36
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem tudsz ellene mit tenni. A naptejekben mindkettő ellen vannak blokkolók.
2019. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát kár... köszönöm az infot!
2019. febr. 17. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
A fehér bőr a divat. Kezdenek egyre jobban rájönni h milyen káros a szoli. Természtesség lányok, fiúk!
2019. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!