Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy építészmérnökn...

Szerintetek egy építészmérnöknek előny vagy hátrány a raszta haj?

Figyelt kérdés
Építésznek készülök és raszta vagyok. Tény, hogy sokszor nem vesznek fel raszta hajú embereket melóhelyekre, mert nem praktikus vagy egyenesen akadályozná őket a hajviselet a munkavégzésben. Én úgy gondolom, hogy a művészeti ágakban image-építő lehet, ha vkinek raszta haja van (pl. zenészek, festőművészek). Szerintem az építészet, az építmények, épületek megálmodása is egyfajta művészeti komponens. Mit gondoltok? Negatív véleményt is szívesen fogadnék, de indokoljátok meg, ha lehet!🙂

2019. febr. 19. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Mire oly szinten leszel a szakmában, hogy ismerjenek, már nem lesz hajad.


Viccet félretéve.

Akkor előny ha jól festessz, összerakott, jó egzisztenciális képet mutat.


Ha nincs jól kezelve, és egy alpári tini kepet kelted, nem hoz előnyt.



De mindenek előtt; a raszta haj miatti önbizalom miatt valószínűleg előny.

2019. febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A raszta haj is pont olyan, mint a többi különleges hajviselet, tetoválás, öltözködési stílus.

Ha valakinek nagyon jól áll, illik hozzá, akkor semmi hátránya nem származik belőle. Viszont vannak olyan emberek, akiknek a személyiségétől annyira idegen, hogy azonnal szemet szúr, hogy valahogy nem "kerek".

Azt ugye nem tudhatjuk, hogy hozzád illik, vagy sem.

Ismerek egy úriembert, őhozzá nagyon illett a a raszta frizura. Aztán elvégezte az egyetemet, elkezdett dolgozni és egy nap úgy ébredt, hogy már nem akar ilyen hajat. Levágatta és azóta rövid a haja. Szóval nyugodtan hordj olyan frizurát, amilyet szeretnél.

2019. febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek🙂
2019. febr. 19. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

orvosnak készülök. Raszta hajam van.

Előnyt semmiképp se jelent szerintem, de hátrányt se.

Nem ettől leszel jó szakember, aki meg emiatt nem kér a munkádból az kit érdekel..

2019. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!