Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4000-4500 férfi hajvágás...

4000-4500 férfi hajvágás Budapesten?

Figyelt kérdés

Nem drága egy kicsit? Mit gondoltok? Biohairbe voltam, ott 2700 a vágás, de kritikán aluli.. Más fodrászatba be se merek menni mivel nem ismerem, így félek, hogy elrontják.

Viszont kicsit sokallom a 3-4 hetente kiadni ezt a pénzt egy 20 perces hajvágásért (átmenet+ritkítás)

3. Kerületben lakom egyébként, így ha valaki tud a közelben jó fodrászt az ne tartsa magában :D


2019. febr. 20. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom... Hajvágó gėppel nem lenne neked ok? 10 ėrt veszel egyet az elmegy sok sok ėvig. Haver anya apa tesó asszony meg letolja pár perc alatt?
2019. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :D Mivel fentebb hosszabb a hajam(rövid haj nem áll jól), na meg elég sűrű is , így mindenképpen ritkítani kell.
2019. febr. 20. 09:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azta...Akkor már hajat nyíratni is érdemes vidékre járni. Nálunk 800 és ezer ft. a férfi hajvágás.
2019. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon gáz..szerintem a barber shop-ok is ku-rva dragák..es szakmai tudas nincs mögöttük,,en fodrasz vagyok ,a hajasba tanultam ,de azert neha elmegyek barberbe vagatni,hogy lássam mit tudnak,6 xor voltam 4500 ft.5000 jattal egyutt,de meg az ollot se fogta jol..gyorstalpalo tanfolyamon pár hét utan mar hajat vagnak a boltokba..szörnyü..soha többet nem megyek..nalam 3000 ft mosassal egyutt a ferfi haj
2019. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
A minőséget megkell fizetni,BlackSheep-ben szerintem teljesen jó az ár a munkához képest,jól csinálják a fiúk főleg Mach Marci.
2019. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Végül elmentem egy másik fodrászhoz, hiba volt, inkább kifizetem a 4 ezer forintot a black sheepbe, ott egyszer nem rontották el :D


Vicc, hogy olyan megy fodrásznak akinek remeg a keze vágás közben, és azt se tudja, hogy kezdjen neki a munkának.m

2019. febr. 21. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Múltkor jól levágtam magamnak ollóval.
2019. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 es vagyok,ezt mondom ,,egymas utan nyilnak a barberek,,es nincs annyi szakember,es ez most divatos a fiatal fiuknal,hogy kitaláják,hogy barberek leszenke,elmennek egy 3 hetes tanfolyamra es beállnak hajat vagni..nem lehet 3 het alatt megtanulni,,a szakmat,azt hogy oldalt felnyirjak,azt a hulye is megtudja,,de felul nem tudnak hajat vagni,mar megfogja az ollt es látom hogy nem ygakorlott fodrasz,,en 4 evig tanultam a hajas szalonba..ezek meg megkérdem hol tanultal,azt mondja ellvörösödve 25 evesen,hogy enm emlékszik,,hazudik,mert nem meri megmondani,hogy gyorstalpalon 3 het alatt lett paprirja,,aztan beáll hajat vagni es a hibákat pomadeval waxxal tunteik el,,szörnyüek
2019. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!