Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most elkezdtem kopaszodni?

Most elkezdtem kopaszodni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy hátul a fejem tetejénél kevesebb hajam van, mint ami a többi része. Eltöredezett a teteje vagy mi történt? Ezt esetleg lehet valahogy javítani? Visszanő?

2019. febr. 20. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, valószínűleg elkezdődött a férfias kopaszodás, azon sokat nem tudsz segíteni. El kell fogadnod, hogy ezt dobta a gép, és ha már nagyon gáz módon néz ki, akkor borotvával le az egész. Vagy leborotválod tarra már most, és nem aggódsz tovább miatta. Nekem annak idején ez jött be, azóta is borotválom mindig.
2019. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2019. febr. 23. 10:44
 3/3 anonim válasza:
Több oka is lehet, én bőrgyógyászhoz mennék először. Ha nem segít eleget akkor esetleg érdemes lenne endokrinológust (hormongyógyászt) is megkérdezni. Pajzsmirígy pürobléma, helytelen fogamzásgátló is okozhat ilyesmit
2019. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!