Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó sampon gyorsan zsírosodó...

Jó sampon gyorsan zsírosodó hajra?

Figyelt kérdés
A hajam már két naposan zsíros felül, régebben nem volt ilyen probléma vele. Heti 2x mosom. Olyan sampont keresek amivel esetleg ki bír 3-4 napot. Tudtok ilyet? Az ár nem számít!

2019. febr. 22. 10:21
 1/8 anonim válasza:

medinatural teafa olajos sls mentes sampon!!!

semmi sem vált be még ennyire

2019. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
1 hetet is kibír ha nem edzek
2019. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengetegféle sampont kipróbáltam már, voltak köztük nagyon jók is, de a második napra a hajam akkor is mindig zsíros volt. Ez egy adottság, nem nagyon lehet mit kezdeni vele szerintem, csak gyakran mosni. Szerencsés az, akinek elég hetente egyszer vagy kétszer megmosni.
2019. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok! Kétnaponta mosnom kell, mert vállalhatatlan! Ha nem, vagy csak pár percre megyek el otthonról, akkor reggel syoss (zöld) száraz sampont használok, azzal kibírja estig (viszont a szagát ennek nagyon nem szeretem)
2019. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is elég heti 2x mosnom, viszont harmadnap már fel kell kötnöm lófarokba. Nálam ez nem adottság, mert eddig rettentő száraz volt, erre most fordult a kocka. Az alja még mindig száraz.
2019. febr. 22. 13:37
 6/8 anonim válasza:
régen 2 naponta mostam, amikor természetes, sls mentes gél alapú samponra váltottam eleinte nem volt változás. Nehéz volt de megàlltam hogy gyakran mossam, és szépen fokozatosan helyre állt a fejbőröm faggyútermelése. Persze van aki hajlamosabb a zsirosodásra, de mindenen lehet javítani. Egy próbàt mindenképp megér. Én áldom az eget :D
2019. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hol tudok ilyen sampont szerezni?
2019. febr. 23. 08:52
 8/8 anonim válasza:
Heti 1x mosd akkor még tovább fogja bírni. Régen mikor igénytelen voltam és csak kéthetente 1x mostam olyan lassan zsírosodott hogy csak a 9-10. napon volt látvànyos. Azóta amióta 2-3 naponta mosom már 2 napot se bír ki. Most próbálom heti 1 re átállítani mert az is bőven elég, attól több akkor kell ha sportolsz és izzad a fejed mint az állat, egyébként a haj védi a fejbőrt úgyhogy
2019. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!