Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Silver samponnal megmoshatom...

Silver samponnal megmoshatom az elég világos, festetlen hajam?

Figyelt kérdés
Sose volt festve a hajam, elég világos szőke. Megtetszettek ezek a szürkés árnyalatok, de csak nem akarom megfesteni. Ha megmosnám ilyen samponnal, milyen hatást érnék el?:)
2019. febr. 23. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Attól függ mennyire világos a hajad, mennyi ideig hagyod a sampont, mekkora mennyiségben használod.

Fakóbb lesz tőle, de akár lilás/kékes is lehet.

2019. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szőke/sárgás tónusú hajszínen lesz hatása. Ha sötétebb hajad van semmit nem fog csinálni.
2019. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Festetlen hajjal nem fog semmit csinálni.
2019. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs festve a hajad semmit nem fog csinálni vele. ( De amúgy sötét hajjal se tesz semmit akár festett akár nem)

Arra való az a sampon, hogy a szőkített hajból kiüsse azt a csibesárga árnyalatot. Illetve a hamvas szőkét hamvason tartsa. Csak ha túltolja valaki akkor szép lila-kék tincsek lesznek benne :D

2019. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, nekem tapasztalatom, hogy nem festett sötét szőke hajam, fakóbb színű lett tőle. Nem tudom a többi színnel mit csinál. Szintén tapasztalatom, hogy a lenovesztes előtti festett világos szőke hajam néha, ha sokat hagytam rajta lilas/kékes árnyalatot kapott tőle.
2019. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!