Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj + kókuszolaj...

Ricinusolaj + kókuszolaj hajpakolás? Valaki próbálta már? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szép egészséges lett tőle a hajam, nem lett szálkás, selymes lett.

Nagyon nehezen lehet kimosni de megéri:)

2019. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem egyik sem hasznalt..
2019. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges időtöltés,ragad a hajam tőle,drága a ricinusolaj,és a vesződés nem is hozott semmi látható eredményt.Akkor inkább hajvitamint szedek,annak van lâtszatja.Max. unaloműzésre jó,de akkor én hajat festek.
2019. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Én egy egység kókuszolajat keverek össze egy egység ricinusolajjal, hetente egyszer felviszem a hajamra, és egy óra múlva mosom le. A kókuszolajat rövid idő alatt megolvasztom a mikróban, így elkeverve egy langyos olajkeveréket kapok, amitől jobban be is szívódnak a tápanyagok. Lemosáskor nekem az vált be, hogy egy bolti pakolást rákenek az olajosra, az valahogy feloldja és sima vízzel átöblítve szinte teljesen ki is jön, nem kell fél flakon sampont elhasználni. Lehet, ez a balzsammal is működik, legközelebb kipróbálom. :)

Egyébként ez a két olaj együtt dúsítja és segíti a haj növekedését, illetve feltölti a hajvégeket, nem lesznek töredezettek, szárazak, és ettől a haj is fényesebb, egészségesebb, puhább lesz.

2019. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!