Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az én kérdésem hogy1fekete...

Az én kérdésem hogy1fekete festés után több barnával hajfestés után vissza e kaphatom azt a hajszint? 🙂

Figyelt kérdés
A hajam csak 1szer festettem be feketére, utána rá untam és szeretem volna vissza kapni a festett barna hajam és ezért vissza festettem barnával de persze fekete let.

2019. febr. 26. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak szivatással tudsz feketét világosítani. Nem is tudom hogy gondoltad, hogy bármi befogja. Le kell szivatni egy kicsit, aztán mehet rá egy szép világosbarna. De inkább arany, vagy kissé vöröses árnyalatot válassz. Pl. 5.3, vagy 5.38, mert a szivatott hajat a natúr, vagy hamvas árnyalatok könnyen beszürkítik, vagy zöldítik.
2019. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak 1x festetted feketével inkább colorb4 vagy valami színlehúzóval kellett volna próbálkozni. A barna festék amúgy is szinte fekete. Most ne festegesd pár hétig, tegyél a vizes hajadra c-vitaminos pakolást. 1 hajmosás adagnyi samponba keverj c-vitamin port, összetörsz pár tablettát vagy veszel a patikában aszkorbinsav port. Rajta hagyod a hajadon fél órát, max 1 órát és amikor lemosod látni fogod a sok festéket amit kihoz a hajból. Én több éve festett fekete hajamat így világosítottam fokozatosan mert nem akartam szívatni. Kb. 3-4 alkalom után elértem egy középbarna mélységű színt. Viszont előre szólok hogy vöröses beütése lesz mert a fekete világosítása minden esetben vöröst eredményez. Ezután lehet ráfesteni színt, de ha te barnát akarsz azt javaslom világosabb festéket vegyél mint ami a célod mert 1 árnyalattal mindig sötétebb az eredmény mint ami a dobozon van. Nekem bejött ez a módszer 2x mert egyszer fekete egyszer szőke akarok lenni. Valami pakolást néha használj majd mert a c-vitamin kicsit szárít. Sok sikert!
2019. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen . Ezt szerintem ki fogom próbálni, mert én sem akarnám a másik lehetőségel szét roncsolni . A vörös szín nem zavar . 😊
2019. febr. 26. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy hogy sikerült, ha nem felejted el.
2019. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!