Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrbenövés intim részen. Mi...

Szőrbenövés intim részen. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nagyooon nagy butaságot tettem! Eddig Sosem borotváltam, mert senki sem látta, de most úszok és kilógott oldalt és ez nagyon ciki volt nekem... Nem akartam gyantázni, ezért gondoltam leborotválom... Sok borotvahabbal és vízzel, szivaccsal stb.-be csináltam, ennek 2 napja. Mára elkezdett viszketni és szúrni, és apró piros kis pöttyök vannak ott... Nagyon rossz, és nem akarom megvárni a gyulladást... Valakinek valami ötlet? 16L



Mit tegyek hogy eltűnjenek?



2019. febr. 26. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Babapopsi kenocsel vekonyan kendbe
2019. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hintőporozd ,esetleg van a dmben kifejezetten erre krém kb 600ftért
2019. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs hozzászokva a bőröd, ráadásul kissé száraz lehet ebben az évszakban gyakori. Kenegessed reggel-este hidratáló krémmel. Lehetőleg ne borotváld növekedési iránnyal ellentétesen. Tudom, így nem lesz teljesen sima, de könnyebben utat talál magának a szőr és kevésbé nő be.

Egyébként meg havi egyszer nem nagy dolog beugrani a kozmetikushoz egy gyantára. A bikini vonalat nagyjából 3 perc alatt megcsinálja, a komplett 20 perc.

Ha nagyon érzékeny a bőröd, akkor pedig rövidre vágod. Fél centinél rövidebb nem fog kilógni egy normál úszódresszből.

2019. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!