Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Elrontottam a hajam!...

Sos! Elrontottam a hajam! Nagyon!?

Figyelt kérdés
A szüleim nem fizetnek fodrászért, mert szerintük felesleges, viszont én vállig érő hajat szerettem volna +frufrut. Voltam olyan okos, hogy két oldalba befontam a hajam és úgy vágtam le, ami persze undorító lett. (Előtte levágtam a frufrut, ami borzasztóan áll) és mivel így eléggé nem lett egységes, lentebb kellett vágnom, addig ameddig a legrövidebb tincs ér, és így fülig érő hajam van, egy botrányos frufruval. Nos. Nem az a lány vagyok akinek minden jól áll, főleg nem ez a rövid haj, főleg a (nagyon) kerek fejemhez. Amúgy is undorítónak tartottam magam, de most mégjobban. Mit tegyek? Segítsetek kérlek! (Képet nem szeretnék linkelni, bocsi)
2019. febr. 26. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglatnak a szüleid akkor remélhetőleg elvisznek fodrászhoz. Viszont most már hagyd békén a hajad.
2019. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már látták. És azt mondták: minek vagdosod? Nem volt jó úgy ahogy? A fodrász kilőve. Ráadásul zsebpénzem sincs, amiből legalább "titokban" eltudnék menni a fodrászhoz
2019. febr. 26. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen újabb magán kísérlet még tovább fog rontani. Kérd meg őket, h vigyenek el fodrászhoz. Pár ezer és kész. Lehet nem lesz a legjobb de már nincs mit tenni
2019. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg. Egy haj sem végleges, hamar megnő.

Nemrég levágattam a hajam, rövid fiúsra, sírtam két napot aztán rájöttem hogy mostmár nem tudok mit tenni meg kell szoknom, és várnom míg megnő.

Te még mindig jobb helyzetbe vagy.

Szerintem próbáld meg az alját egyenesre vágni, de semmiképp sem teljesen mert akkor csak egyre kissebre sikerülne. Csak vágd le a nagyon kilógó tincseket és annyi.

Régebben én is vágtam frufrut, és elég rosszul állt. Én úgy oldottam meg hogy középen elválasztottam a hajam, a frufrut pedig becsavartam és két oldaéra tűztem jóó sok hullámcsattal. Vagy fogod az egészet és hátrafelé csatolod, esetleg még ha oldalt szoktad a hajad elválasztani akkor oldalra csatolod. A hajpántokról meg ne is beszéljünk, azt is hordhatsz

Ne ess kétségbe tényleg hamar megnő, és minnél hosszabb annál több mindent tudsz majd kezdeni vele.

Annyiban meg jó volt ez a kis hajvágás hogy kipróbáltál egy új dolgot, nem jött be, nem baj legalább többet nem csinálod,mert tudod hogy neked a hosszabb az előnyösebb. Mellesleg a hajadnak is biztos jót tett egy egészséges vágás.

Remélem kicsit segítettem, és tényleg nyugodj meg, a szomorkodás nem segít:)

2019. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nincs olyan ismerősöd aki ért az ilyesmikhez?

Őt megkérhetnéd.

2019. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget❤ Most hogy kisírtam a lelkemet is, kicsit már megnyugodtam. Valamennyire egyenesen legvágtam, (persze még így is rossz) de jobb mint volt. Remélem hamar megfog nőni
2019. febr. 26. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a városodnak van valamilyen csoportja ott szétnézhetsz, szoktak fodrász tanulók modellt keresni gyakorláshoz, vizsgához.


De egy kicsit ügyesebb kezű barátnő vagy nőrokon is megtudja igazítani valamennyire. Sok anyuka otthon fodrászkodik és jobban hozzá is fér a hajadhoz, látja hátulról is.


Esetleg nagyszülőktől, keresztszülőktől kérhetsz pénzt vagy megelőlegezett frizurát szüli, névnapi stb ajándéknak.

2019. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!