Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha éjszakára babaolajat kenek...

Ha éjszakára babaolajat kenek az arcbőrömre, annak lesz valami negativ hatása? És ha igen, mi?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél természetes ,tiszta olajokat.Mák,barackmag,szőlő stb.
2019. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért? Ezzel nem kaptam választ.
2019. febr. 27. 21:12
 3/8 Metionin ***** válasza:
Annyi hogy összefogja a párnát és nem jön ki.
2019. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen babaolaj? Mehet arcra?
2019. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem annyit kenek fel,hogy a párnám tocsogjon benne.

Johnson babaolaj..

Nem vagyok allergiás a kőolajszármazékokra..

2019. febr. 28. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem pattogzol ki tőle, de sok olaj van, ami sokkal jobb hatással lesz a bőrödre. Az illatanyag is irritáló hatású és nincs szükség rá egy arcápolóban. Mondhatjuk, hogy ezt felesleges felkenni.

Ahogy előttem írták: szőlőmag olaj, csipkebogyómag olaj, kendermag olaj, jojoba olaj, argánolaj, szkvalán (bár az nem olaj, de érzetre olyan) stb. Ezekkel többre mész.

2019. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Édesem,az,hogy nem vagy "allergiás" a kőoljaszármazékra,még nem jelenti azt,hogy pl nem segíti elő a rák kialakulását. Szerinted miért vonják ki egyre tébb mindenből? Amúgy én a babámat sem kentem soha babaolajjal,hanem csak tiszta mandulaolajjal vagy szőlőmagolajjal.
2019. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nyilván.Ezt pedig a sok hülye el is hiszi.

Amugy babára 100% hogy én sem használnám.

2019. márc. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!