Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30-40 ezer valóban a minimum...

30-40 ezer valóban a minimum havonta szépségápolásra?

Figyelt kérdés

Sok olyan kommentet olvasni itt, hogy ez mindennek az alja, ennyibe kerül havonta mimimum, hogy az ember lánya ne legyen "szőrös és büdös" (ezt most szószerint idézve), és néhány alap drogériás cuccot megengedhessen magának. És ebben nincsenek szolgáltatások (fodrász, körmös, kondi, stb).


Fogalmam sincs, kinek hogy, de a legtöbb hajápolót, bőrápolót nem kell havonta venni.

Az arctisztító, sminklemosó, éjszakai ill nappali krém nekem 3-4 hónapig kitart, a tonik, szérum, éjszakai maszk akár egy évig is. Ezek közül - leszámítva a szérumot - minden 3000Ft alatt van.

Sampon, hajpakolás szintén 3 hónap, pedig hosszú hajam van, hajvégápolót pedig csak évente veszek.

Sminket meg félévente.


Szóval, ha nagyon szigorú akarok lenni, akkor havi 5-6000Ft-ból ki lehet hozni a szépségápolást.

Legyen maximum 10 ezer, mert időközönként elcsábulok.


És akkor nem szorítkoztam kizárólag a legolcsóbb termékekre, hanem a középkategóriából válogattam.



A szépségápolásban vagyonokat el lehet költeni, ez tény.

Viszont nem feltétlenül kell 30-40 ezer az alap ápoltsághoz.


Most olyan esetekre gondolok, amikor valakinek nincs bőrproblémája és nem is allergiás, tehát az átlag fiatal felnőtt nő.


2019. febr. 28. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
49%

Max. ha valami nagyon fullos csaj vagy. Esetleg prostiként.


Vagy! Ha ebben benne van a sportbérlet is.

2019. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A dezodor több hónapig elég, kb. fél évig. Sampon mondjuk 1-2 hónapig, hajbalszam fél év. Hajápoló balzsam 2 hónap. Ezeknek darabja 2000 ft, a dezodor meg 1000 ft.

Epillátor 1X beruházás. Fogalmam sincs mire lehet ennyi pénzt elkölteni havonta

2019. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mivel sokminden sokáig kitart, pl. krémek, smink cuccok. Nem egyszerre kell mindent megvenni. Ápoltsághoz nem kell műköröm, póthaj.
2019. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi egy évben igazán belecsaptam a bőrápolásba, így viszonylag gyakran rendelek innen-onnan (nem high end márkák természetesen). Nem mindent veszek újra havonta, nekem is van, ami több hónapig kitart, de ha havi átlagot nézek, még én is kijövök 15-20 ezerből (haj-, testápolással, higiéniai dolgokkal együtt). Igaz, fodrászhoz nem járok, mert a hajvégeimet magamnak vágom. Szőrtelenítés itthon, és kozmetikusra sincs szükségem.


Az ápoltsághoz pedig ennél jóval kevesebb is elég. Nagyon el van tájolva az, aki ezt a 30-40 ezret leírta.

2019. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly (!!!) vettem egy draga olajat arcra az volt vagy 20 ezer de konyorgom vagy 10 honapja hasznalom es meg van benne. Tehat meg az is max 2000 havonta ha leosztom. Amugyis komplett elmentek nalam otthonrol mikor annyit kiadtam egy termekre.

Meg azt tudom elkepzelni tenyleg, hogy fodrasz meg szoli es kormossel annyi. Volt egy munkatarsam akinek pl mindig fodrasz mosta es szaritotta be hajat. 3 naponta. Na de azt nem is mondanam alapnak...

Szerintem kerdezo teljesen realisan latod.

2019. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy 30-40 ezret hogy lehet elkölteni csak szépségápolási cuccokra. Én dezodorokat, samponokat, arctisztító tonikot kb 2-3 havonta veszek, arckrémet kb másfél havonta (3ezer Ft). Amit havi szinten veszek az tusfürdő, (ezt ugye egy hónapban többször is, de 2 ezer sincs havonta), sminket meg pár havonta veszek. Illetve havi szinten még egészségügyi cuccokat szoktam venni.


Én kb 30 ezret akkor szoktam elkölteni egy hónapban, ha megyek kozmetikushoz (arctisztítás, gyanta, szemöldök), körmöshöz, és fodrászhoz (oda is csak 2-3 havonta járok hajatfestetni).

2019. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
0%

30-40 simán elmehet.


Edző bérlet: 10

Fodrász havi 1: 5-10, ha festetés is van.

Szolibérlet: Nem tudom.

Kozmetika: Nem tudom.

Makikür/pedikűr, havi 1: Nem tudom.

Parfüm, krém, tusfürdő, nedves törlő, sminklemosó, vattakorong,...


Még több is lehet!

2019. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Miss Endzsi ***** válasza:
Megnézheted ezeket a tipikus magyar youtubereket is. Sok pénzt keresnek, sokat is költenek havonta, szerintem többet, mint az említett összeg.
2019. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Minek havonta elmenni fodrászhoz? Annyi idő alatt nő pár cm-t azt kész. Én nem festetem a hajam, mert felesleges, tetszik a saját hajszínem. Vágatni meg félévente 1X bőven elég, ennyi idő alatt még csak el sem tördezedik
2019. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Metionin ***** válasza:
Én egy év alatt költök ennyit, pedig rendesen tisztálkodok, sminkelek és a hajamat is festem.
2019. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!