Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnál is jelentkezett már a...

Másnál is jelentkezett már a tavaszi hajhullás?

Figyelt kérdés

Rengeteg hajam van, télen még jobban bedúsult. Az utóbbi hetekben elkezdett ömleni, először csak hajmosáskor, most már fésüléskor is kijön pár szál (nekem nem szokott). Étrendem, életmódom nem változott, vérképem tökéletes. Ez akkor tavaszi vedlés? 😀 Nektek is elkezdődött?


23/L



2019. febr. 28. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi 100 hajszál elvesztése természetes.


Egészséges vitamindús étkezést folytatsz? Csak mert ez nem derül ki.

Mennyi stressz ért téged mostanság?

2019. márc. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, emellett rendszeresen sportolok és a folyadékfogyasztásra is figyelek, mint korábban ☺ A stressz kevesebb, ezért kötöm évszakváltáshoz, más oka tényleg nem lehet jelenleg.
2019. márc. 1. 06:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Én is ilyen szerencsés vagyok. Nekem az ősz a kemény, olyankor kihullik rengeteg aztán teljesen megszűnik. Amivel segíthetsz magadon pluszba az a bánfi hajszesz. Nekem életmentő ősszel. 😁
2019. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ☺ nem kicsit ijesztő hirtelen ez a mennyiség, pedig ősszel is ez ment, tényleg 🤔 Lehet túlságosan hozzászoktam a téli "bundához" a fejemen, szerintem jó, ha egy hét alatt kiesett a 100 szál, de hogy naponta nem, az tuti 😅
2019. márc. 3. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!