Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Titeket mennyire/milye...

Lányok! Titeket mennyire/milyen mértékben zavar?

Figyelt kérdés

Ha egy férfiúnak szőrös a hónalja? Olvastam többféle platformon, de konkrétumot nem találtam. (Ahogy itt se fogok, de sebaj, :D)


A hónalja és "ott lent" legyen rendben?


Tovább nem ragozom, írjátok le a véleményeteket! Előre is Köszönöm!


2019. febr. 28. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha ápolt és nem büdös, engem nem zavar a szőr . Az ő teste, nem szólok bele. Kicsit jobban szeretem a borotvált hónaljat, mint a szőröset, de nem ezen múlik, hogy vonzónak tartok-e valakit. "Ott lent" meg mindegy. Én sem csupaszítom le teljesen, mert érzékeny a bőröm és fáj meg viszket. Nincs az az isten (vagy férfi), aki kedvéért bevállalnám.
2019. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Engem egyáltalán nem zavar ha szőrös, nem ez alapján döntöm el kivel vagyok együtt.

Hónaljnál ugyan praktikusabb meg jobb ha le van szedve, izzadás miatt is sokat számít. Lent meg aztán teljesen mindegy, nem az a lényeg.

2019. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ha tetszik a nőnek formára meghagyom, ha nem leborotválom, ha megbmind1 neki akkor is formára vágom, csak sűrűbben.
2019. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem zavar a szőr egy férfin.
2019. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Párom a hónalját rendszeresen szőrteleníti, mert zavarja, ha nagyobbra nől, főleg, mert eléggé izzadós. Így nem is láttam még nagyobb szőrzettel a hónalján.

Az intim részén néha jobban meghagyja a szőrt, igazából, ahogy éppen kedve van, vagy amikor kedve van leszedni, akkor leszedi, de nem szokta hagyni, hogy teljesen megnőljön, de ritkábban szőrteleníti, mint a hónalját. Viszont engem nem zavar, amikor kicsit jobban meghagyja.

Ha rendesen tisztálkodik valaki, akkor nem lesz izzadt, büdös szagú, így nem zavar.

2019. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

olvasgassatok

[link]

2019. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Akkor most mi nők se borotváljuk a hónaljunkat, vagy a mi szerepünk továbbra is csak dekoratív?
2019. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom nem borotválja a honalját, de nekem az pont úgy tökéletes, lent pedig hol igen-hol nem. Ahogy neki jól esik épp.
2019. márc. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a szőrt, viszont ez annyira nem szempont.Ha leszedi jobban tetszik, de ha nem az sem baj csak ne legyen izzadt szaga.
2019. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
A szőrös hónalj hányinger! Ránézni is rossz. Odalent is szedje ne legyen csubakka, de ahogy nő néhány mm nem baj. Egyéb helyeken viszont legyen kellemesen szőrös: mellkas, láb.
2019. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!