Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek bejött bármilyen...

Valakinek bejött bármilyen otthoni, természetes hajvilágosító módszer?

Figyelt kérdés

Méz, fahéj, kamillatea, sós víz + nap, citrom, aszkorbinsav, almaecet, olívaolaj... Nektek mi hozott (legalább egy minimális) eredményt? Írjátok meg azt is, hányszor, és milyen eredeti hajszínre használtátok! Mennyire szárította?

(Én világosbarna vagyok, és kíváncsi lennék, hogy egy sötétszőke-középszőke kivitelezhető lenne-e házilag, tehát nem várok drasztikus változást.)



2019. febr. 28. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aszkorbinsav! Tuti módszer. Nekem leszedte a feketét barnára.
2019. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt. Kb. 8x használtam mire elértem anno a kívánt eredményt és egy alkalommal rajta volt a hajamon 2 órát.
2019. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Festett vagy eredeti hajra használtad? Én úgy hallottam, az csak festettre működik.
2019. márc. 3. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy világosítás, hogy a fekete festéket leszedte, így az eredeti barna (meg ősz :P) lett. C vitamin+ sima sampon, 2-3 alkalom.

(

2019. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, festett fekete hajra használtam. Eredetivel nem tudom mit csinál.
2019. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, én is ezt csináltam, feketére festett hajról szedtem le a c vitaminnal (más néven aszkorbinsav) a festéket.
2019. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg tud valaki olyat, ami nem festett hajon is működik?
2019. márc. 5. 00:13
 8/8 anonim válasza:
100%

Hidrogén peroxid! Nem tudom, mennyire számít természetesnek, de működik, az biztos... Saját bőrömön tapasztaltam, mivel eredetileg az arcomra használtam patik ellen, kb. egy hétre rá pedig csodálatos szőke szemöldökkel és babahajakkal mehettem suliba. :P

Ilyen is csak velem fordulhat elő...

2019. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!