Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haton levo pattanasok ellen...

Haton levo pattanasok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A borgyogyaszom mindenfele kenocsot felirt de egyszeruen nem hasznalnak. Van valakinek valami tanacsa?

2019. márc. 1. 09:16
 1/5 anonim válasza:

Antibakteriális habfürdő, patikából. Pl.: BRADOLIFE

És a lényeg: NE TÖRÖLD!!! Hagyd leszáradni a vizet! Ne érjen hozzá a törölköző!

2019. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebb hatóanyagtartalmú Akneroxid segített mikor durvább volt, szintfenntartás képpen pedig a The Ordinary 2%-os BHA hámlasztóját használom hetente párszor.
2019. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

1. egészséges étkezés

2. napi minimum 2 liter víz elfogyasztása

3. rendszeres testmozgás

4. pamut ruhák viselése

5. beizzadás miatt is kialakulhat ott pattanás

6. mérsékelt húsfogyasztás

7. a sok zsír és olaj mellőzése az étkezésből

2019. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
Ne igyál tejet egyáltalán és csökkentsd a tejtermékeket! Páromnak azóta teljesen eltünt, amióta az elöbbieket betartja! Én se akartam hinni a szememnek, pedig igen csúnya volt a böre és teljesen kitisztult. Ja tetstvéremnek is!! A tej nem a felnötteknek való.
2019. márc. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
Én is csak azt tudom javasolni, hogy hagyj fel a tejtermékekkel vagy mindenképpen csökkentsd. Nekem a hátam, a karom, a mellkasom és a homlokom is pattanásos volt, de miután kiderült, hogy nem is tolerálja a szervezetem a tejtermékeket a laktózérzékenység miatt, felhagytam vele és a nagyon durván pattanásos területek újra egyenletessé váltak. Egy próbát mindenképp megér, sok embertől hallottam már ugyanezeket a tapasztalatokat, hátha nálad is beválik.
2019. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!