Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen élettelen hajjal mit...

Teljesen élettelen hajjal mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Vállig érő hajam van. Nem sűrű a hajam, de ha ki van engedve úgy nézek ki, mint egy oroszlán. Óriásian durva, száraz a hajam és nem tudom miért.

heti 2× mosok hajat, előtte ricinusolajat használok. Keratinos sampont használok és egy szintén keratinos hajpakolást,ami száraz hajra van. Szedek kifejezetten hajra vitaminkészítményt. Be szoktam fújni a hajamat olajos készítménnyel,ami elvileg táplálja a hajat. Mindezek után száraz és fénytelen.

Nem tudom mit csináljak, mert már az utcára sem merek kimenni kiengedett hajjal, olyan csúnya (nem csak szerintem).+hullik és semmit sem nő. Ha van valami ötletetek akkor légyszíves osszátok meg velem.



2019. márc. 3. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján arra gondolok, hogy valójában göndör a hajad, amit teljesen rosszul kezelsz.
2019. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem göndör!
2019. márc. 3. 20:31
 3/5 Banna97 ***** válasza:

Én a helyedben a hajkezelési rutinodbol kihagynam azokat a keszitmenyeket amik valamifele olajat tartalmaznak,nagyon szaritja. Nagyon ajanlom a garnier hair food keszitmenyt,taplalja a hajadat minden olyan anyaggal amire szuksege van. Valamint ha tudsz szerezni aloe verat,annak a nedve kifejezetten jo a szaraz hajra!

Remelem segitettem:)1

2019. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

+1 pont a hair food pakolásoknak! Tényleg szuperek, nekem a derékig érő, dús, vastag szálú hajamat teljesen megszelídíti.

Plusz tipp: Ezeket a keratinos vackokat cseréld le natúr, szilikon, parabén- és mindenmentes hajápolókra (a Nature boxot nem ajánlom, de Alverde, Alterra, Dr organic jöhet). Ameddig szilikonos cuccokat használsz, hiába kened rá a ricinusolajat, mert a hajszálaidon ott a szilikonréteg, emiatt az olaj nem jut be a hajszáladba, ezért nem használ. Mert egyébként nagyon hatásos.

"Olajos készítmény" helyett pedig valódi olajakat használj: szűz kókusz, argán, stb.

Hajszárítás szigorúan csak a töveken, hogy a fejbőröd ne fázzon meg, és csak langyos/hideg fokozaton. A hajvégeidet hagy magától száradni.

Fésülködés vaddsznószőr hajkefével.

Esetlegesen napi 2 liter víz fogyasztása, plusz valamilyen hajvitamin, de ezek nem mindenkinél válnak be.

Azt azért vedd figyelembe, ha mindezeket megteszed, akkor sem lesz változás pár nap alatt. Ez egy hosszabb folyamat, de pár hónap múlva már látható lesz az eredmény, hogy mennyivel szebb, egészségesebb a hajad.

2019. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettetek!
2019. márc. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!