Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Par hete kezdtem el szedni a dmben vasarolt dm haar vital komplex mit zink erfahrung hajvitamint Mennyi ido utan lesz latvanyos a valtozas?

Nem varok csodat nyilvan. Szeretnek hosszu hajat es szeretnem csokkenteni a hajhullast. Kb. 3hete szedem a vitamint. A pattanasos lett a borom tole fazison mar tul vagyok kb. 1hetig tartott. Ugy veszem eszre hogy tobb babahajam lett. Esetleg meg varhato valamilyen valtozas? Es ha igen, mennyi ido lehet kb.? Nyilvan ez mindenkinel mas. Tapasztalatok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, DM, haar vital komplex mit zink erfahrung

márc. 4. 11:00  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem olyan 4-5 hónap után látszódott igazán a hatása. A hajam kevésbé töredezett, a körmeim úgy megerősödtek mintha gél lakk lett volna rajta és gyorsabban kezdtek nőni és az arcomon sem jöttek ki hatalmas ragyák. Többször kísérleteztem vele hogy abbahagytam és rögtön megjelentek a nagy pattanások, a körmöm megpuhult, a hajam fénytelen lett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 4. 11:20 Privát üzenet
Gondolod hogy ha más cégek 2x annyiért árulnak hasonló vitamint, ebben ugyanannyi van? Olcsó áruk tartalmát is meg kell nézni.

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 11. 09:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom az elso valaszt, a masodikra pedig csak annyit, hogy nem a hatoanyagert fizetsz, hanem a marka nevert...

# 3/4Időpont márc. 16. 10:46 Privát üzenet
Ez nem igaz így, ha jóval olcsóbb valami akkor meg kell nézni mennyi hatóanyag van benne, a gumivitaminból is kell vagy 4 db. Igaz olcsóbb, de így lehet már drágább is.

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 10. 07:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik hajvitamint érdemes megvenni?
Melyik hajvitamint ajánlanátok?
A haar vital komplex-es DM hajvitamint férfiak is szedhetnek?
Milyen hajvitamint ajanlotok?
B komplex vitamint és a DMes hajvitamint lehet együtt szedni okoz valami problémát?
Akik szednek DM-es hajvitamint (Haar Vital Komplex), mennyi idő elteltével vették észre a változást? Mi változott?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!