Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Par hete kezdtem el szedni a...

Par hete kezdtem el szedni a dmben vasarolt dm haar vital komplex mit zink erfahrung hajvitamint Mennyi ido utan lesz latvanyos a valtozas?

Figyelt kérdés
Nem varok csodat nyilvan. Szeretnek hosszu hajat es szeretnem csokkenteni a hajhullast. Kb. 3hete szedem a vitamint. A pattanasos lett a borom tole fazison mar tul vagyok kb. 1hetig tartott. Ugy veszem eszre hogy tobb babahajam lett. Esetleg meg varhato valamilyen valtozas? Es ha igen, mennyi ido lehet kb.? Nyilvan ez mindenkinel mas. Tapasztalatok?

#haj #DM #haar vital komplex mit zink erfahrung
2019. márc. 4. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 4-5 hónap után látszódott igazán a hatása. A hajam kevésbé töredezett, a körmeim úgy megerősödtek mintha gél lakk lett volna rajta és gyorsabban kezdtek nőni és az arcomon sem jöttek ki hatalmas ragyák. Többször kísérleteztem vele hogy abbahagytam és rögtön megjelentek a nagy pattanások, a körmöm megpuhult, a hajam fénytelen lett.
2019. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy ha más cégek 2x annyiért árulnak hasonló vitamint, ebben ugyanannyi van? Olcsó áruk tartalmát is meg kell nézni.
2019. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az elso valaszt, a masodikra pedig csak annyit, hogy nem a hatoanyagert fizetsz, hanem a marka nevert...
2019. márc. 16. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz így, ha jóval olcsóbb valami akkor meg kell nézni mennyi hatóanyag van benne, a gumivitaminból is kell vagy 4 db. Igaz olcsóbb, de így lehet már drágább is.
2019. ápr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!