Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztésnél tényleg a...

Hajnövesztésnél tényleg a vállig érő időszak a legkényesebb?

Figyelt kérdés
Kicsivel váll alá érő hajam van, és egy ideje sokkal jobban kócolódik, csomósodik, nehezebben nő. Gondolom, mert a ruha, hátizsák, stb kidörzsöli, és töredezik. Nektek ez később, hosszabb hajon elmúlt? Az segít, ha többet hordom befonva egy ideig? Elsősorban göndör hajúakra lennék kíváncsi, de mindenki tapasztalatát szívesen fogadom! Köszi.

2019. márc. 4. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen!! A kulcscsontom korul van a hajam. A vall allandoan kidobja, amitol ugy nezek ki, mint egy karacsonyfa. Nehol kifele, nehol befele all. 2-3 naponta kell vasalnom, ha elalszom nagyoon, akkor ertelem szeruen tobbszor is.
2019. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aaa, nekem is ilyesmi! Esetleg próbálj néha befont hajjal aludni, rajtam az valamennyire segített. A vasalástól állítólag csak még jobban töredezik a vége. Te is növeszted? Mi a cél hosszúság?
2019. márc. 7. 16:51
 3/5 anonim válasza:
100%
Gyűlöltem azt az időszakot. Mindig magamnak vágtam a hajam. Bizsergett a kezem az olloert. De kibírtam. A nyáron már derekig ert, de egy betegség miatt vissza kellett vágni 15 centit😱🤧😭😭😭 azert nagyjából visszanőtt.
2019. márc. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
#3 as vagyok. Göndör a hajam. Míg vasaltam mindig visszanőtt. Ne vasald. Ne is fond. Amíg vallig ert én csak hajpakolast hasznaltam. Törcsiben 15 perc, aztan szigoruan alvas. Reggel szetszedtem a fürtöket, befujtam sarga glisskur-ral.masnap megint. De nem fesültem. Az art neki.Most hogy hosszú, kell a hajhab, es be kell szaritanom. A fekete tegelyes keratinos gilsskur kötelező göndör hajra :D plusz a hővedő ha szaritod és a fujos glisskur szarazon. Kevésbé törik. Puha és mesén fenylik. És hidd el. Nekem nagyon rusnya volt a hajam míg vasaltam. Most meg mindenki irigy :)
2019. márc. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jo gondolat,koszi
2019. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!