Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Metálosok! Nektek mennyire...

Metálosok! Nektek mennyire gubancolódik össze a hajatok egy végigheadbangelt koncert után?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból teszem fel a kérdést. Már 3 éve járok rendszeresen koncertekre és mindig olyan szinten összegubancolódik a hajam, hogy fél óráig vagy tovább tart kibontani. A páromét durvább esetben is 10 perc alatt kifésülöm, pedig neki is elég hosszú haja van és ő is sokat headbangel.

Szóval másokkal is ez van, vagy csak az én hajam gubancolódik ennyire? :D



2019. márc. 5. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hosszú, sűrű, természetesen hullámos hajam van, és nem kell headbangelnem ahhoz, hogy több, mint fél óráig tartson kifésülni. Ha egyszer egy napra kibontva hagyom, akkor két egymás utáni nap fésülöm ki, mert egyszerre nincs türelmem hozzá.


Hosszú hajnál nagyon számít, hogy használsz-e hajbalzsamot vagy más, kifésülést könnyítő szert hajmosás után (tényleg segít). Ez is lehet a különbség a hajatok között.

2019. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány kettőnk közül, rendszeresen használok hajpakolást, balzsamot és hajvégápolót is.
2019. márc. 5. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen vastagabb szálú, durvább szálú hajad van. Az enyém is ilyen.

Olajat és pakolást is használok rá, de így is összegubancolódik, amikor pl szelesebb idő van. Rengeteg hajápolóval kísérleteztem, mire megtaláltam a mostanit, amivel aránylag könnyen fésülhető a hajam.

De pl a hugomnak pedig annyira selymes és puha a haja, hogy nem is kell balzsamot sem használnia, anélkül is kb. 2-t húz rajta fésűvel, és teljesen sima... De előfordul, hogy nem fésülködik, és meg sem látszik, magától kisimul a haja. Én pedig ha egy nap is kihagyom, másnap már iszonyatosan nehéz kifésülni.

Sajnos ez hajszerkezet függő, nem tudsz mit csinálni vele :(

Ja, amúgy nem vagyok metálos :D

2019. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ne is mondd, pedig nekem természetesen szögegyenes, puha meg minden de ha pl. nagy szél van akkor is összegubancolódik. Egy rendes koncert után meg sem próbálom szárazon kibontani, főleg ha sör is megy rá. És megy mert általában méteres sugarú körben minden körülöttem álló kap belőle :D Megmosom, rá a pakolás és utána óvatosan bontókefével kifésülöm.
2019. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na igen, én is elég gyakran kapok sört a fejemre, egy Marduk koncerten pedig szinte megfürödtem benne. :D Talán akkor volt a legdurvább szétszedni a hajamat. Megmosni viszont még soha nem mertem ilyen állapotban előzetes kifésülés nélkül, de lehet, hogy majd kipróbálom.
2019. márc. 6. 00:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig érdemes ilyenkor először megmosni, segít. A hajadnak is jobb, mintha még többet cibálnád, mivel össze van ragadva.
2019. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz nekem csak a sporttól gubancolódik, de marhára...

Én a Gliss Kur hajregeneráló spray-t , ezen belül is a türkiz színűt szoktam kifésülés előtt a hajamra fújni és nagyon f#szán könnyen tudom fésülni a derékig érő hajam!


Egy ezres kb, de nagyon megéri!


22n

2019. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh, nekem is mindig jo kocos volt koncert utan, amig meg lelkes voltam es hajaztam. Raadasul akkor meg derekig ert.

Mostanaban jellemzoen tupirozott goth madarfeszek hajat hordok, amiben meg egy fel flakon hajlakk is van a hetvegere, mikor megmosom, de nem veszelyes rendbetenni. Eloszor megmosom (a hajlakk miatt ketszer szoktam samponozni), utana balzsam. Ha ez megvolt, akkor utana gyerekjatek kifesulni. Erdemes injabb megszaritani es kozben fesulgetni, ha maradnanak gubancok, vagy mar a mosaskor a balzsamizaskor nagyjabol szetgereblyezni az ujjaiddal.

Ha nagyon csimbokos marad, akkor bontokefe es a feljebb emlitett Gliss Kur spray tenyleg csodakra kepes.

2019. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!