Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 25 évesen a sminktől ráncosodo...

25 évesen a sminktől ráncosodok. Tudnátok ajánlani tényleg jó ránctalanító krémet?

Figyelt kérdés
Alapból nem sminkelnék, viszont annyira csúnya, lila karikásak a szemeim, hogy muszáj korrektort használnoma szemem alatt kb 10 éve. Hiába kenem, úgy látom, hogy egyre mélyebbek a ráncaim, illetve smink nélkül nem is látszik annyira, de a korrektor bele szokott ülni a ráncokba, és kiemeli őket. Tudna valaki segíteni?
2019. márc. 7. 09:24
 1/7 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok!
2019. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Sminktől nem ráncosodsz, nincs ilyen hatása. Alapból ráncos, korrektor kiemeli.


Használj vizesebb állagút.

2019. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szaraz ott a borod nekem is ugyan ez van. Estere hasznalj valami szemkremet ami apolja illetve a korrektor ala is valami hidratalot. En korrektorbol is olyat veszek mar ami kremesebb es azota nincs ilyen problemam. Plusz igyal tobb vizet.
2019. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos korrektorból nem tudok vizesebb állagút venni, mert nagyon sötét karikáim vannak már régóta, és azok túl hígak. Clinique all about eyes concealert használok amúgy, de már ez sem olyan, mint régen, nem fed úgy. Próbáltam a korrektor azá kenni krémet, de ha várok is, hogy beszívja, akkor sem tapad meg utána rendesen a korretor, csak ha száraz a bőröm.

Amúgy szerintem nagyon nem mindegy, hogy valaki 13 éves korától minden nap korrektort használ a szeme alatt, vagy 30 évesen sem használt még, ráncok szempontjából.

2019. márc. 8. 01:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mikor kezdtél el sminkelni, NEM attól lesznek ráncaid. Én is 12-13 évesen kezdtem el sminkeket használni, most 25 múltam, mégsem ráncos az arcom. Egyébként ilyesmi kor körül áll le a szervezetben a kollagén termelődés, ami a bőr rugalmasságának az elvesztését okozza. Na meg lehet a nem megfelelő bőrápolás, rossz életmód de leginkább a genetika is az ok. Igyál sok folyadékot és mindig pihend ki magad. Vannak kollagén tabletták meg szépség vitaminok is, de nem tudom mennyit segíthetnek ezen. A korrektort pedig fixáld le egy kis púderrel. Nekem az vált be, hogy nem ecsettel, hanem szivaccsal viszem fel a szemem alá.
2019. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31 vagyok, kb 16 éve sminkelek, amiben alapozó, korrektor is van, és nincsenek ráncaim. Genetika, életmód, egészségi állapot, és főleg a napsütés, ami baj lehet.
2019. márc. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, ebből most mondok kettőt, első genetika, második nem alszol eleget napi 7,5 órát kéne aludni leginkább, ha van rá lehetőséged éjfél előtt feküdj le, az nagyon sokat számít tapasztalat alapján mondom, régebben keveset aludtam, szintén ilyenek voltak a szemeim, mostmár nem olyanok,hajrá :-)
2019. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!