Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, a szőkítést csinálhato...

Csajok, a szőkítést csinálhatom így?

Figyelt kérdés
A karomon lévő szőrt szőkíteném. Olvastam, hogy valaki oxival meg porral kikevert cuccot tesz a kezére stb, de én nem értek hozzá, meg nem is akarom megpróbálni. Viszont láttam a dmben szőkítőt bajuszra. Ha azt használnám kézre, az hülyeség lenne?

2019. márc. 8. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, de gyakorlatilag ugyanazt fogod megvenni mint ami külön van, csak itt egybe rakják. Szóval ha az elsőt nem akarod kipróbálni, akkor inkább ezt is hanyagold.
2019. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Nem ez volt a kérdés, de szerintem nagyon undi közelről a szőke bajusz. Ugyanúgy látszik. Gyantázd le.
2019. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem bajusz szokitest szeretnek, de sima szokitoport nem talaltam, csak bajusszokitot, amit akkor gondolom hasznalhatok karra is
2019. márc. 8. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Használhatsz karra is nyugodtan.

A szőkített bajusz meg maximum azoknál látszik, akiknek nagyon erős a szőrzetük. Apró pihék esetében a hidrogén csak tovább roncsolja a szálakat, így azok szépen lassan kihullanak. Nem mindig rossz a szőkítés, csak fel kell ismerni, hogy kinek nem való.

2019. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!