Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék elérni fehéres/e...

Hogyan tudnék elérni fehéres/ezüstös hajszínt?

Figyelt kérdés
Vörösről akartam váltani fehéres hajszínre. Voltam is fodrásznál ezzel a kéréssel, ahol gond nélkül sikerült eltüntetni a vöröses, kopott lenövésemet nyomtalanul és sérülés mentesen. Szépen kiszőkült narancssárga árnyalat nélkül. Viszont amikor már a festésre került a sor nem olyan lett az eredmény mint amit szerettem volna. Szürke festékkel lett lefestve így most nem tudom eldönteni, hogy milyen színű is a hajam. Attól függ, hogy hogy törik meg rajta a fény. Van amikor szőkésnek látszik, van amikor hamvas barnának, meg ritkán látszik a hajam végén a szürke festék. Hozzáteszem én nagyon nem szeretem a szőke hajszínt (magamon). Ezért is zavar, hogy néha szőkének látszik az elvileg ezüst szürke szín. Azt tudom, hogy egy alkalommal nem lehet sötétbarna, festett vöröses hajból egy alkalommal rögtön világosat varázsolni. De ő egy alkalommal letudta és most ilyen a hajam. Annyiból állok pozitívan a dologhoz, hogy eltűnt a vörös és összességében világos lett a hajam (nem kevés pénzért) annyira, hogy már csak egy szőkítés elég legyen a végeredmény eléréséhez. És az lenne a kérdésem, hogy olyan fehéres, világos ezüstös hajat hogyan lehet kivitelezni? Olvastam a hamvasító samponokról de azok nem tartós megoldások mivel csak elfedik a szőkés, sárgás pigmenteket amik később lekopnak. És ugye én nagyon tartózkodom a szőke hajszíntől, csak a fehér, ezüstös hajszín tetszik. Van erre tartósabb megoldás? Vagy mindenképp muszáj leszek gyakrabban hamvasító eszközöket használni? És mennyi időnek kell eltelnie két szőkítés között?

2019. márc. 8. 14:07
 1/1 anonim válasza:
Várd ki, idővel olyan lesz.
2019. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!