Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Közepesen göndör fodros barna...

Közepesen göndör fodros barna hajnak mennyire tesz rosszat ha feketére festem a hajam lehetséges hogy nem lesz annyira göndör mint volt előtte?

Figyelt kérdés

2019. márc. 10. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Énszerintem nemigazán tudja befolyásolni. Én arra gondolok, hogy ugyanolyan, vagy minimum 90%-ban olyan marad a hajad. Akinek olyan a hajtípusa, hogy felugrik, annak felugrik.

Amúgy így hirtelen ezzel kapcsolatos cikket nem is találtam.

[link]

Amúgy ez direkt humorkategória? Mert én komoly kérdésnek látom, bátorkodom ezért áttettetni máshova:)

2019. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Göndör hajú vagyok és feketére festettem 3 éve. Vesztett a göndörségéből, de szép lassan visszatért és még könnyebben kezelhetőbb lett. Csak 1x festettem feketére! :)
2019. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt is vedd figyelembe, hogy mindenkinek más a haja. Olyat is hallottam hogy (ha jól emlékszem) valakinek tű egyenes lett. Ezt sajnos csak úgy tudhatod meg 100%-ban, ha kipróbálod.
2019. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Igen ez egy teljesen komoly kérdés volt mert érdekel hogy hogyan állna csak félek mert nagyon szeretem hogy nem egyenes a hajam :)
2019. márc. 11. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!