Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanácsolnátok nekem termékeket...

Tanácsolnátok nekem termékeket arc ápoláshoz?

Figyelt kérdés

Hali!

28 éves srác vagyok, és a következő a problémám..


Mindig is egyszerűen vettem a napi tisztálkodást és nem használtam külön arcra pl arclemosókat stb.. Beállok a zuhany alá és jó meleg vízben megmosakszom és heló.

Azonban zuhany után mindig csúnya az arc bőröm mert olvastam nem is lenne szabad olyan meleg vízzel arcot mosni stb.. és piros foltos lesz, kipattogzok és fényes lesz a bőröm több helyen.

Ajánlana nekem hozzá értő ember pár terméket amivel napi rutinosan tisztíthatnám helyesen az arcom?



2019. márc. 11. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdetnek valami hidratáló jót tenne neki. Ha arclemosót is szeretnél, akkor mindenképpen bőrbarát pH-jút keress.


Nem tudom, hogy mennyire akarsz belemenni a bőrápolásba, mennyit akarsz rá költeni.

A Paula's Choice-nak jó minőségű termékei vannak, de elég drágák. Van férfi kozmetikum vonala is, de amúgy is minden illatmentes, úgyhogy annyira nem számít, ha "nőit" választasz.

A CeraVet most kezdték el itthoni gyógyszertárakban is árulni, ez jóval olcsóbb, mint a fenti, és szintén mindenmentes, nagyon bőrbarát termékek. Tőlük a lemosóikat és a hidratáló lotion-t használom. Száraz bőrre ajánlják, de olajosabb bőrön is jól működik.

Arcmosáshoz régebben használtam még az Isana Med szappanmentes szappant, ez is bevált, de mint minden habzó lemosó, kicsit szárította a bőrömet.

2019. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!