Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotetbarna rovid hajbol...

Sotetbarna rovid hajbol smaragd zold, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elvesztettem egy fogadast ezert be kell festetnem a hajamat egy altalam valasztott szinre, smaragd zoldet valasztottam. Azonban nagyon sotet az eredeti hajszinem hogyan kezdjek neki, vagy menjek fodraszhoz, fiukent picit kinos lenne. Illetve az lenne a kerdesem tetelezzuk fel hogy ertelmesen nezek ki, jol oltozkodok azonban a hajvonalam mondhatni gaz, picit kopaszodo, tehat miki eger hajvonalam van, ehhez hozzajon a viszonylag rovid tuskes haj, nagyon gaz lenne a vegeredmeny? 19/f


Kockazatokkal tisztaban vagyok, azokra ne terjunk ki legyszives. Megkoszonom ha komolyan vesztek es ertelmes valaszokat adtok, tovabbi szep napot.



2019. márc. 12. 15:44
 1/8 Metionin ***** válasza:
Mennyi időre kell zöldnek lennie? Mert ha csak pár nap akkor fújós színező vagy hajkréta azt cső. Ha tartósat szeretnél, akkor először le kell szőkíteni szinte fehérre és ha marad a végén hajad, arra zöld színező.
2019. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták rendesen fessem be, ne ilyen lemoshatóval. Szóval akkor le kell szívatni. Árkategóriában kb mennyibe fáj? Fodrászhoz megyek akkor ezzel inkább mivel nem igen értek ehhez a folyamathoz. :)
2019. márc. 12. 21:06
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, én magamnak csinálom már sok éve. Elvileg sötétbarnát több alkalommal lehet leszívni de nagyon rövid haj esetén lehet hogy más. Fodrászt keress mindenképp. Ja és zöld festék csak színező van, szóval pár hét alatt kikopik majd és mocsárszínű/sárga lesz a hajad ha nem fested újra.
2019. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek rá mindenféleképpen, lehet a végén még tetszeni is fog a dolog. :D Holnap munka után bejelentkezek a fodrászhoz, remélem nem kapok fura tekinteteket, hogy miért akarom fiúként festegetni a hajam meg leszívatni. :D
2019. márc. 12. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
ne idegeskedj ma mar a ferfiak is festik a hajukat,regen is fetetek ,es nem csak noi kivaltsag,en is festem ,afodrasz meg nem torodik vele hogy ki vagy,egy vendeg a sok kozul
2019. márc. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam fodrásznál, konkrétan kioktatott hogy mit képzelek magamról hogy szeretném befesteni, és háromszor is megkérdezte a miértjét, hogy ugyan miért akarom. :D Keresek másik fodrászt.
2019. márc. 20. 10:17
 7/8 Metionin ***** válasza:
Lol, keress másikat :D
2019. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lesz, ma bejött hozzám a munkahelyre és kérdezgetett hogy hogy döntöttem, kicsit kattant szerintem. :D
2019. márc. 20. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!