Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen típusú hajformázót...

Milyen típusú hajformázót kellene használnom hátrafésült hajhoz?

Figyelt kérdés
Semmit nem konyítok a hajformázáshoz. Most szeretném hátrafésülni a hajamat, ezt meg valahogy rögzíteni kéne, magától nem nagyon áll meg teljesen szárazan. Kicsit utánanéztem, de van vagy 10 típus, egy típuson belül meg 100 termék... Szóval kis tanácsot kérnék, milyet válasszak elsőnek? Férfi vagyok, 5-10 centis hajhossz mellett szeretném, nem kell egész nap sziklaszilárdan tartania, a lehető legkevésbé legyen ragacsos-zsíros, nem kell dúsítania, fényesíteni, semmi ilyesmi. Tényleg csak természetes módon tudja megtartani a hajat hátrafésülve, mint amikor vizesen megáll.
2019. márc. 12. 17:04
 1/1 anonim válasza:
Helo én old spice pomádét és wax ot használok nekem ez vált be.A stabilabb tartásért pomádét szoktam hadználni ha meg kicsit hagyom szabadabban a tincseket(hullámos haj)akkor a wax ot.krémes anyag nem kell a zselé szétgyurmázásával bajlódni és egy tubus ~1.5-2 hónapig elég.
2020. aug. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!