Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó hajpakolás töredezett hajra?

Jó hajpakolás töredezett hajra?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más válik be sajnos, ez kísérletezést igényel. Amit javasolni tudok, hogy elsősorban olyan termékeket válassz, amik nem tartalmaznak alkoholt.

Amik nekem beváltak (és itt ellent is mondok magamnak :D): biohair hajpakolása, garnier fructis goji bogyós, l'oreal kókuszos pakolása.

Én azt tapasztaltam, hogy jóval a javasolt behatási időn túl érdemes hatni hagyni a terméket (szóval 20-30 percig).

Utána érdemes a hajszálakat úgymond lezárni balzsammal vagy olajjal (fújós hajbalzsammal pl. gliss kur repair vagy l'oreal extraordinary oil krémes hajolaját szoktam használni)

Nem tökéletes a hajam így sem, egyébként. Gondolom a hajszárítózás, gyakori mosás, egészségtelen étkezés sem tesz neki jót. De viszonylag rendben vagyok, könnyen fésülhető, puha, nem zsíros, ragacsos, gubancos a hajam. Nincs festve és hát középig ér.


Ha nagyon el van törve a hajad (mert pl. szőkítve volt, vagy elégetted hajvasalóval), akkor sajnos csak a vágás segít. Plusz fél évente 1x érdemes fodrásszal levágatni a törést.


Ezek kívül a hajad általános állapotát tudod javítani hajvitaminokkal, kímélő sampon használatával.

2019. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elseve Total Repair, mind balzsam, sampon és pakolás is szuper.
2019. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!