Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Össze lehet keverni 2 eltérő...

Össze lehet keverni 2 eltérő színű hajfestéket?

Figyelt kérdés

szóval a lényeg annyi hogy sötétszökét szeretnék.

világosbarna és világosszőkét vettem, mert a barna túl sötét a szőke meg túl világos.

össze lehet keverni a színeket hogy egy szőkésbarnás színt kapjunk?

(palette N4 a barna, palette E20 a világoszszőke)

jah és még annyi hogy most szőke a hajam

köszönöm a segítséget előre is


2010. júl. 3. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen! Én mindig keverem a sötétbarnát a mahagónival. Totálisan keverd össze, teljesen krémmé, szemcsék ne maradjanak benne. És figyelj arra mennyi sötétebbet teszel bele. Csak módjával!
2010. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,ment a zöld mancs :)
2010. júl. 3. 10:46
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha egyféle a márkája, akkor igen, mert minden cég más összetevőket használ, így lehet, hogy együttesen rád nézve negatív hatást érsz el.
2010. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok. Én bizony már kevertem össze különböző két márkát. Éppoly jó lett, mintha azonosak lettek volna.
2010. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zümy ***** válasza:
71%
tegnapelőtt testvéremnek festette anyum a haját .szőkére akarta..összekevert két szőke festéket =) jó lett a haja.tök jól áll neki.....csak vörös lett :DDDDD
2010. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Sziasztok.Én multkor megkérdeztem itt,hogy lehet-e 2 különböző márkáju(palette,garnier)festéket összekeverni.igaz nem szőke volt hanem mahagoni ,és sötét gesztenye,és majdnem leis h.lyéztk ezért.De én összekevertem,és kú.va jó szine lett:)))))többször biztos nem fogom ,de akkor muszály volt.
2010. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Zümy!

a festett barna hajra hiába kenik rá a szőkét, akkorsem szívja le az első alkalommal, hanem vöröses lesz...

2010. júl. 14. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
8%

Gondolom csini lett a hajad, mert az E20-as árnyalat szőkítő... Remélem azt is beledobtad az egészbe.

El se merem képzelni, Jesszusom.

2016. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!