Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lettem ennyire pattanáso...

Mitől lettem ennyire pattanásos? Nem eszem semmi olyat.

Figyelt kérdés
Rossz kategoria, tudom. Mostanaban csak ugy jonnek elo a pattanasok az arcomon, a homlokomon es az allamon inkabb, es nem tudom, mitol. Nem eszem csipszet es semmi zsiros, hulye kajat. Menstrualni sem fogok. Es egyszeruen nem tudom.. reggel ugy kelek, hogy mar ott van egy masik. Es nagyon nehezen elmegy egy, es kapok helyette kettot, mitol van ez? Csodaszert mar nem is akarok, inkabb muljon el magatol..

2019. márc. 14. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Felborult hormonrendszer. Vizsgáltasd ki. Nekem is ez volt.
2019. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es azt hol, hova kerjek idopontot? Es mi volt nalad, mitol es mit jelent ezt pontosan?
2019. márc. 14. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam inzulinrezisztencia volt, később pcos is lehet belőle. Emellett van egy autoimmun pajzsmirigybetegségem, az is hormonprobléma. Nálam endokrinológus vizsgálta ki (magánban, sajnos sztk alapon nem foglalkoztak ilyesmivel), a pcos vizsgálatára kell nőgyógyász is, hogy vannak-e ciszták a petefészekben.

Hozzáteszem nálam sajnos egy vetélés váltotta ki a hormonok felborulását, de ez nem törvényszerű, hogy másnál mi miatt van.

Amióta megkaptam a kezelést ezekre a problémákra teljesen letisztult a bőröm, maximum pár havonta 1-2 pattanás ha kijön (az is étkezés miatt).

2019. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!