Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne gubancolód...

Mit tegyek, hogy ne gubancolódjon össze a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon vékonyszálú dús, de nagyon szép hajam van. Mindig pár pillanat alatt összegubancolódik, de nem úgy mint másoknak. Körülbelül az egész hajam szó szerint a hajtőtől a hajvégig az egész egy hatalmas csomó egy nap kiengedés után. Minden nap másfél órám minimum a fésüléssel megy el. A hajam nincs eltöredezve. Olyan legalsó bordáig érő hajam van. Elviselhetetlen, de nem állj jól nekem a rövid haj. Kérlek segítsetek! Adjatok tippeket, meg megoldásokat.

Előre is köszönöm mindenkinek!!!



2019. márc. 15. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Köss kendőt a fejedre.
2019. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kifésüléshez használj Gliss Kur hajregeneráló türkiz színű sprayt!

Kb 1000 ft, de sokáig elég és kva jó!!!

Mindegy, hogy száraz vagy vizes a hajad, de fésülés előtt fújd be.


Nekem bevállt! 😊


22N

2019. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és várok még néhányat. Az a gond, hogy azt a gliss kur-os sprét már használtam, de még úgy is BORZASZTÓAN nehéz volt kifésülni.
2019. ápr. 2. 15:37
 4/5 anonim válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de nagyon érdekelne, ha találsz valami jó megoldást. A kisebbik lányommal ugyanez a helyzet. Tegnap 5 órán át bontottam a haját a hajmosás és balzsampakolás után, mert előtte össze volt fonva, strandolt vele és nem engedte kibontani 1-2 napig, mert mással volt elfoglalva, mindig rohant valamit csinálni. Ma szigorúan ragaszkodtunk a kifésüléshez így ma "csak" jó fél óra volt kibontani. Viszont parketta fonást már nem tudtam neki csinálni, mert kifésülés után alig lehet tincsekre bontani. Kínszenvedés, de imádja, hogy gyönyörű, hosszú, derék alá érő haja van.
2019. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem derékig erő dús vastagszálú hajam volt aztán levaágattam belőle durván 40 cm-t és azóta váll alá kb 10-15 cm-vel erő a hajam. Nekem az arany színű gliss kur segített és mióta levágattam azóta sokkal könnyebb kifésülni is
2019. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!