Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ma parketta fonásba befonom...

Ha ma parketta fonásba befonom a hajam (két copfos) és egy hétig nem bontom ki, vagyis nem fésülöm, nem mosom akkor azzal ártok a hajamnak vagy sem?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 16:40
 1/6 anonim válasza:
Ha nem fonod nagyon szorosra akkor nem. En is csinalnam igy siman, csak en nem tudom befonni magamnak a hajam. Mindenkeppen hasznalj elotte hajvegapolot.
2019. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem anya fonja majd, ha tudsz kérj meg valakit. Igen, azt teszek rá, csak félek hogy ezt az egy hetet nem fogja kibírni zsírosodás nélkül. De majd kiderül.
2019. márc. 16. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy zsírosodni fog.
2019. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sebaj, talán ha fonva van nem annyira látszik majd.
2019. márc. 16. 19:25
 5/6 anonim válasza:
Elso vagyok, fog zsirosodni de az tuti, hogy nem fog annyira latszodni(sot) mintha ki lenne engedve, ugyhogy hajra!!:)
2019. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. márc. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!