Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék elkezdeni egy Bánfi...

Szatmbarbi kérdése:

Szeretnék elkezdeni egy Bánfi hajszesz, -sampon kúrát. A hajam vállig ér, talán egy kicsivel váll alatt. Használt már valaki Bánfi hajszeszt, sampont? Ha igen, be vállt? Mennyit nőt a haja, és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám használta, és ő nagyon meg van elégedve vele. Szerintem több mint egy évig használta. Teljesen rendbe rakta a haját, pedig nagyon hullott neki. A sampon a szesszel együtt a leghatásosabb.
2019. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm☺
2019. márc. 16. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak a szeszt használom, samponnak Glis Kurt vagy Schaumát. Nekem nagyon jót tesz a Bánfi! Nem hullik és élettel teli miután használom. kb 2-3 hónapig használom, utána pár hét szünet. Alapból naggyon lassan nő a hajam, kb 6 hét alatt van meg az 1cm, ami másnál 4 hét normál esetben. Amióta Banfizok (kb fél éve) 4-5 hét alatt nő 1 cm-t. Meg sűrűbbnek is érzem. Én nagyon szeretem. Hallottam hogy van akinek kiszárítja a hajvégét. Ezt nem tudom, mert én hajmosás előtti estén kókuszolajjal bekenem a hajvégeimet, majd reggel a Bánfi hajszesz, tehát akkor még a végei olajosak. Mosás után akármilyen balzsam, szárítás után pár csepp Hélia-D regeneráló olaj és így vállalható az amúgy szanaszét festett, így roncsolt hajam (már rövidre vágattam emiatt, de még mindig van kb 2 cm gáz rész).
2019. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!