Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke lányok! Mi a...

Festett szőke lányok! Mi a természetes színetek, és mennyire világos szőkét választottatok? Ez mennyiben roncsolta a hajatok?

Figyelt kérdés
Még hezitálok, hogy befestessem-e, és kíváncsi lennék a ti tapasztalatotokra :) Köszi!

2019. márc. 17. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Világos barna volt a hajam, en magamnak festettem. Az elején amikor rakentem a festéket nyilvan nem olyan intenziv szőke volt, de egyre többször festettem es vegulis szep szőke lett. Ammónia mentes hajfesteket használok, egyaltalan nem roncsolta a hajam.
2019. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megkérdezhetem, milyen márkát használtál?
2019. márc. 17. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eredeti hajszínem a sötétszőke-világos barna határán van. Én is sima festékkel festem, Garnier 8N. Nagyon szépen befogja a hajamat és egyáltalán nem roncsolja. Mondjuk nekem nem volt cél a nagyon világos szőke haj, hivatalosan középszőke a neve, de egyértelműen szőke lettem tőle.
2019. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fokozatosan fested át,és nem szőkíted,akkor nem roncsolja. Persze attól is függ hogy milyen színről festenéd át,mert ha nagyon sötét,akkor képtelenség szép világos színt elérni a vörös pigmentek nélül. Szóval ki kell bírni hogy pár hónaig csibesárga vagy,hogy végül szép hamvas árnyalatot kapj.

Én nem a természetes hajamat szőkítettetem (az egyébként sötétszőkés volt),szóval nekem muszáj volt leszívatni. Az enyém nagyon roncsolódott,de azért,mert nem vártam ki a megfelelő időt,mert vörös hajból akartam fehéret,és nem győztem kivárni,mert nagyon csúnya narancs színem volt. Ezért elsiettem a dolgot,de meg lehetett volna oldani kíméletesen is. De mindennek már 3 éve,azóta rendeződött,levágattam belőle,ápolgattam mindenféle olajokkal,keratinnal,pakolásokkal,panthenollal,és helyreállt :) De ezt csak azért mondom hogy ne kövessétek el a hibámat,simán lehet egészséges szőke hajad,csak kell egy kis türelem hozzá.

2019. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg sötétszőke a hajam, most olyan 9-es színmélységű világosszőke. Tehát kb két árnyalatot lett világosítva. Én fodrásszal festetem Alfaparf festékkel. Mindig szép az eredmény, nem tette tönkre a hajam. Persze az is fontos, hogy mivel és hogyan fested, de inkább az utóápolás az, amire nagy hangsúlyt kell fektetni. Ha normális fodrász festi aki ért hozzá és a festések között sem hanyagolod el a hajad, akkor nem lesz vele semmi baj (ha egyébként is egészséses hajat festettél). Nekem szerintem nem töredezik jobban, mint bárki másnak. Kb 3 havonta szoktam vágatni belőle 1 cm-t, hosszú hajam van és szépen nő is.
2019. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!