Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elsősorban szolis lányoktól...

Elsősorban szolis lányoktól kérdeznék! Tudnátok segíteni /tippeket adni?

Figyelt kérdés

Most fogok menni első alkalommal és lenne pár kérdésem, nagyon fehér a bőrszínem és hamar leégek a napon.

*Mindenképp 3perccel kezdeném, és utána milyen fokozatonként kell emelni a perceket?

*Vannak kiálló anyajegyeim, azt olvastam egyszerűbb leragasztani, de pontosan mivel a legcélszerűbb?

*Milyen szoli krémet válasszak, amitől nem leszek sárga?

Plusz észrevételeket, meg tippeket szívesen elfogadok!



2019. márc. 17. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Első pàr alkalommal mennyj 3 percekre.

Aztàn fokozatossan emelheted.

Én eddig csak olyan szoliban voltam ahol nem volt zseton.

Első 3 alkalommal 3 percre mentem.

Utána 5 re. Aztán 7 és 8.

Ha több hete nem voltam, akkor pedig kevesebbre mentem , mint elötte voltam.


Szoli krémet sose használtam.


Sebtapasszal megpróbalhatod leragasztani az anyajegyeidet.


Èn mindig smink nélkül mentem, persze ez lenne a normàlis. De sokan leszarják.

Fekvőbe szoktam menni, félidőben pedig hasra szoktam fordulni.

Az arcomat leszoktam takarni kis törölközővel. Mivel alapból többet éri a nap az arcot, és nem akarok fonnyadt lenni 40 èvesen! :)

2019. márc. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én szeretném ha az arcom is barnulna mert hiába éri nap inkább csak leég:/ de remélem csak nem leszek fonnyadt :) a smink az nem lesz nekem trauma alapból nem nagyon sminkelgetek, mondjuk fekvőben kicsit félnék valahogy nem szimpatizálok azzal a fajtával, ha nincs más megpróbálom azt

Köszönöm a válaszokat :) ment a zöld kéz

2019. márc. 18. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!