Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előre tudom, hogy egy nomád...

Előre tudom, hogy egy nomád tábor keretében egy hétig nem tudok rendesen hajat mosni. Fel akarok készülni rá, tanácsok?

Figyelt kérdés

Mostanában heti háromszor mosom a hajamat samponnal és balzsammal együtt. tudom, hogy nem kezelem a legjobban, mert ált. már 2 nap után is nagyon zsíros.

A nomád táborban lesz alkalmunk valamilyen módon fürdeni, de ha rossz lesz az idő akkor nem tudom meg mosni a hajamat. Hosszú és vékony szálú, több óra kell neki, hogy magától megszáradjon.

Még nem tudom mit fogok vele csinálni. Viszek száraz sampont de azt nem jó már a 2. napon használni. Gondoltam, hogy csinálok valami tartósabb frizurát, de nem tudom hogyan/mit és a hajam eléggé nehezen formázható.

valaki tudna tanácsot adni, milyen frizurát használjak, vagy hogy tartsa meg a hajam legalább egy hétig a frissességét?



2019. márc. 17. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fonasd be! Az kitart egy hétig, és nem látszik, ha zsírosodni kezd.
2019. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja az jó! Kis afrofonások. Sztem ez a legjobb.
2019. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha már kezd zsírosodni akkor fogsz össze szoros copfba.
2019. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Mielőtt mész úgy mosd meg a hajad hogy a samponba szódabikarbónát keversz. Utána fond be, pár napig legyen úgy aztán szárazsampon. Jobbat nem tudok.
2019. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónás hajmosás!
2019. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!