Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bevált a Colour B4?

Nektek bevált a Colour B4?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fent említett hajfesték eltávolítóról szeretném kérni a véleményeteket. Platinaszőkéről akartam visszamenni az eredeti világosbarna hajszínemre, viszont a fodrász ragaszkodott hozzá, hogy a feketéhez nagyon közel álló sötétbarnát kenjen rá, mert úgyis ki fog kopni. Ez a festék az arcom körül leégette a nyakam aljáig érő hajam frufru hosszra, és 2 hónap elteltével se hajlandó fakulni, én meg már oda-vissza utálom magamon. Ilyen megviselt állapotban lévő hajra lehet használni a Colour B4-t? Nektek mik a tapasztalataitok?


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. márc. 18. 15:36
 1/2 anonim válasza:
Szia teljesen ugyan ez volt velem is egy honapja. Vilagos barna hajamra kentem sotet barnát szinte fekete volt frissen(decemberbe). Megvettem a ColourB4et. Eleinte annyira vartam meg rengeteg pozitiv velemenyet olvastam mielott megvettem annyi penzert es hat valtozo velemenyem van rola. Hosszu útmutatója van azt nagyon pontosan vegig csinaltam eloszor szinte roka voros lett a hajam nagyon megijedtem hogy ez igy marad aztan a nap vegere kivilagosodott mint az eredeti hajam..aztan masnap reggel egy halvany kulombseggel de ugyan ugy vissza sotetult. Es tenyleg teljesen ugy kovettem az utasítást ami volt benne raadasul maga a hajfestes se regi szoval nem evek ota ilyen a szine de lehet nagyban valtozo mindenkinel milyen lesz a vegeredmeny. Remelem kicsit segitettem ezen kivul nyugodtan vedd meg ha szeretned mert magan a hajon nem roncsol nem lesz szaraz tole csak budos kicsit :D
2019. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na egye fene, kipróbáltam. Egészen öblítésig egy nagyon menő élénk répavörös volt, utána majdnem a meredt infarktus jött rám amikor belenéztem a tükörbe és ugyanolyan sötétbarna lett mint volt :DD a tövet viszont sikerült lerántania egy világosabb vörösre. Egyébként egy árnyalattal világosabb lett a festett rész is, de 3500 ft-ért azért na.
2019. márc. 19. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!