Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnatok hajnovesztesre...

Tudnatok hajnovesztesre tippeket adni? Mi a velemenyetek a ricinus olajrol?

Figyelt kérdés

2019. márc. 19. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, ha van időd vele piszmogni.Be kell kenni vele a hajat mosás előtt és minimum fél óráig rajta hagyni, aztán alaposan lemosni.Sajnos ez egy nagyon sűrű olaj, kissé nehezen lemosható, de utána erősebbnek tűnik ahaj és nagyon fényes lesz.Én nem tudom, mennyire növeszti, mert nekem alapból baromi gyorsan nő a hajam.De amgy van ricinus olajos hajpakolás is, Garnieres.Az is jó és kevésbé macerás.Állítólag az oliva olaj is hasonlóan hatásos.Én egyébként már elég régóta a holdnaptár szerint ápolom a hajam (nem röhög! :D) és azóta szebb és nem hullik már annyira.

Még egy trükkje van adolognak: vigyázz arra, hogy a hajvégeid ne töredezzenek, mert sokan vannak, akik azt hiszik, nem nő a hajuk, közben csak annyi a baj, hogy a fele letöredezik és persze hogy gy tűnik, mintha nem nőne...

2019. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]

Nekem be vállt

+ajánlom a bánfi termékcsaládot(sampon, balzsam,hajszesz)

Mást ne használj,kíméld a hajad a hőhatásokkal.

Nekem csodát tettek ezek a hajammal váll fölé ért, száraz csúnya volt, most a fenekemig ér egészséges és csillogó:)

2019. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!😘
2019. márc. 19. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kerestem pár hete. Ez egy sampon és egy szappan változata.


Nagyon hajnövesztő hatása van. Tele lettem baba hajjal, de már annyira, hogy lassan zavaró, mert frufrum lett babahajból. :D nem szeretnék reklámozni, de ha írsz privátba szívesen leírom nekem melyik vált be.

2019. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!