Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajmosást valóban ki lehet...

A hajmosást valóban ki lehet tolni pár nappal, ha ritkábban mosunk hajat?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon hamar zsírosodik a hajam, két napja mostam meg, és ma már látom, hogy zsíros a töve. Szeretném, ha legalább 4-5 napot kibírna mosás nélkül.
2019. márc. 19. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, de egy próbát tehetsz vele. Esetleg használj száraz sampont hogy pár nappal ki tudd tolni a hajmosást.
2019. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Sok függ a táplálkozásodtól, környezetedtől és életmódodtól.

Szoktatni lehet ugyan a hajat, több kevesebb sikerrel.

Nekem az vált be (úgy ahogy), hogy nagyon gyenge samponokat használok (zsíros hajtő, száraz hajvég), babasamponokat. Ez nem tisztít úgy mint egy átlag sampon (néha még habzani sem habzik), és első alkalommal nem éreztem úgy, mintha megmostam volna. Viszont pár alkalom után már nem volt gond. Rendesen tisztult és nem rohamtempóba zsírosodik a hajam.


De sokat befolyásol az időjárás, a városi szmog, hogy edzek-e aznap... stb. Ki kell kísérletezni.

2019. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be.

Pl hétfőn este megmosom, szerda reggel már vállalhatatlan, ilyenkor ha csak reggel kell valahová mennem akkor száraz sampont használok, de csak ha aznap már nem megyek sehová

2019. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!