Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szuper szárazsampon? Ki mit...

Szuper szárazsampon? Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a terméket bátran ajánlom: [link]

Azt hiszem, más hajszínre is van.

2019. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Batiste!

Ha kicsit van ra tobb penzed, akkor osis+ refresh dust. 2000-3000ft de olyan mintha hajat mostal volna! Nincs szarazsampon erzes utana, nem fogja be a hajat, teljesen friss.. nagyon szerettem de sajnos nagyon draga nekem.

A batiste ugyanezt tudja, csak erosebb az illata, es erzed, hogy nem hajat mostal hanem szarazsampont hasznaltal, de latszatra a kulvilagnak ugyanaz.

2019. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baleás szárazsampon:) szerintem bőven van olyan jó, mint a drágább társai, én használom, nekem teljesen bevált:)
2019. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam: Balea, Schauma, Batiste, Isana márkákat, ezek közül a Schauma jött be a legjobban, illetve most a Got2be Fresh it up, nekem az illata is tetszik, és nem olyan durván hintőporos, így nem lesz teljesen matt a hajam tőle, csak friss.
2019. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!