Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha a hajszín nem...

Mit tegyek, ha a hajszín nem olyan, amilyenre akartam?

Figyelt kérdés

Világosbarna hajam volt, sötéttebbre szerettem volna festeni. Vettem egy sötétbarna festéket és majdnem fekete lett a hajam. Ezzel nincs annyira baj, csak az van, hogy a világosabb szín átüt a fejem tetején. Tudom ez most első festés, nem tudta úgy befogni, de én nem szeretném így hagyni. A napokban elmehetek fodrászhoz, hogy szőkítse ki és fesse át ilyen kevés idő elteltével? Lesz még olyan szép világos hajam? ( az erdeti hajszínem amúgy elég sötét )

Köszi a tippeket.



2019. márc. 21. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az összes sötétbarna hajfesték friss festéskor még feketének tűnik,de idővel kopik és olyan lesz,mint ami a képen van.

Nekem volt világosbarna festett hajam,de nem akartam tovább rontani és vissza festette a fodrász olyan színűre,mint az eredeti (sötétbarna).Kicsit megijedtem,hogy fekete lett,de később kifakult és annyira hasonló árnyalatú lett,mint a természetes hajam,hogy a lenövés nem is látszott,csak minimálisan közelről.

2019. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen drogériás festék mindig elkezdett kopni kb a 2.mosas után. Világosabb lesz.
2019. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!