Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet raszta hajam, ha 2...

Lehet raszta hajam, ha 2 naponta mosom a hajam?

Figyelt kérdés
Csak néhány raszta tincset szeretnék, azt sem a tövétől. Lehet úgy gondozni a rasztát, ha 2 naponta muszáj hajat mosnom, mert gyorsan zsírosodik? Tartok tőle, hogy szétesnének a tincsek.
2019. márc. 22. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem esik szét tőle, ha szakember csinálta és JÓL, NEM BALF SZUL. Csak olyannál csináltasd, akiről jól véleményeznek az ismijeid. Természetesen fodrászatba, de nem mindegy, melyikbe.
2019. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érhető víz a rasztat, a sampon mondjuk nem tesz jót neki, azt próbáld kerülni. Azzal viszont számolj, hogy baromi lassan fog megszaradni.
2019. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vedd fel a kapcsolatot egy rasztakészítővel (fodrászatban nem mindig szoktak hozzá érteni, cserébe iszonyat drága néha, vannak emberek, akik erre specializálódnak), kérdezd meg, hogy ő mit javasol, volt-e már ilyen esete, stb.

Meg te is mérlegeld, hogy megéri-e a (nem kevés) energiát és időt, amit igényel.

Megpróbálkozhatsz egy bőrgyógyásszal is (vagy nem tudom, ki foglalkozik hajproblémákkal, bocsi) lehet, hogy egy egyszerű hajszesszel, vagy hasonlóval meg lehet oldani az egész kérdést.

Sok sikert!

2019. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt van az, akit én ismerek, tőle kérdezhetsz nyugodtan

[link]

2019. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 25. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!