Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Srácok valakinek nincs valami tuti tippje h kinél vágassam a hajam győrben 2000 forint alatt?

Elképesztő azért h mennyire el vannak szállva a fodrászok gyakorlatilag már lassan 3000 alatt nehéz megoldani pedig én soha nem kérek semmi extrát, nálam ez a 2000 forint a lélektani határ ismer valaki győrben ilyen fodrászt? Az se érdekel ha béna csak vágja le valamilyenre köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajvágás, fodrász, Győr, olcsó

márc. 22. 07:39  Privát üzenet  

A válasz
Én már 5 éve megoldom a saját borotvámmal, bármelyik fodrásznál jobban bevált 😁

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 23. 13:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

remek válasz köszönöm szépen holnaptól én is kopasz leszek, esetleg nincs még valami jó tipped, hogy hol lehetne olcsón borotvát venni szintén győrben?

basszus nem is értem ez eddig miért nem jutott eszembe

# 2/2Időpont ápr. 2. 21:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2000 forint alatt nem arany szìnű highlighter?
Jó fodrász Debrecenben, aki lehetőleg 2000-2500 forint körül vág?
Fülbelövést szeretne a 6 éves lányom. Már pár helyet felhívtam, hogy van az, hogy egyik helyen 1500-2000 forint a belövés fülbevalóval együtt, máshol csak a belövés ennyi, plusz...
E-bayen 2000 forint körül már van aranygyűrű, csak nálunk ilyen drága az arany?
Szerintetek nem sok 2000 forint arra, hogy kifessék, formázzák a körmöm? + masszírozás
Ezüst szív alakú nyakláncot hol tudnék venni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!